कुवेतमा सुनुवार सेवा समाज शाखा गठन


कुवेत नेपालडटकम

161008561७ अक्टोवर कुवेत । पहिचान र समानताका लागि प्रतिवद्धताका नारा बोकेर प्रवास कुवेत स्थित सुनुवार सेवा समाज शाखा कुवेतको गठन भएको छ । यम बहादुर सुनुवारको संयोजकत्वमा आयोजित सुसेस शाखा कुवेत गठन तथा भेटघाट कार्यक्रमले कुवेतमा छरिएर रहेका सुनुवारहरुलाई एकतावद्ध गराउँदै कोइँच सुनुवारहरुका भेषभूषा, भाषा लिपी, धर्म, सस्कार र सस्कृतिको जगेनार्थ समाजले अग्रणी भूमिका निर्बाह गर्ने प्रतिवद्धताका साथ आदिवासी जनजातीहरुका हितार्थ आदिवासी जनजाती संघ÷सस्थाहरुसँग हातेमालो गर्दै समाजको लक्ष्य प्राप्तिका लागि कार्य गर्ने निर्णय पारित गरेको छ ।

कुवेतमा विभिन्न पेशा गरेर बस्ने सुनुवारहरुका भेलाले यम बहादुर सुनुवार लुखिचा अध्यक्ष, भक्तराम सुनुवार जिजिच प्रथम उपाध्यक्ष, माया सुनुवार लोकुचा द्धितीय उपाध्यक्ष, तेज बहादुर सुनुवार दसुचा तृतीय उपाध्यक्ष, कृष्ण सुनुवार लोकुचा महासचिव, सूर्य सुनुवार छोम्पतिज सचिव, हेम कुमार सुनुवार मुलिचा कोषाध्यक्ष, मेनुका सुनुवार मुलिचा सह–कोषाध्यक्ष, लाल बहादुर सुनुवार तोकुचा, अशोक सुनुवार कोर्मोचा, तारा सुनुवार कोर्मोचा, दिलेन्द्र सुनुवार दुर्बिच, सलिना सुनुवार कोर्मोचा, शुस्मिता सुनुवार तोकुचा, तेज बहादुर सुनुवार नावचा सदस्य तथा नरेश सुनुवार बुजिचा प्रमुख सल्लाहकार, टंक सुनुवार लोचुका विशेष सल्लाहकार, इन्द्र कुमार सुनुवार थगुचा, नर बहादुर सुनुवार लोकुचा, तेजेन्द्र सुनुवार लोकुचा, दिगर्चा, नरेन्द्र सुनुवार भुजुचा, नर्बदा सुनुवार वेपाच सल्लाहकार रहने गरी तर्दथ समिति गठन गर्दै सुनुवार सेवा समाज शाखा कुवेत गठन भएको जानकारी संयोजक यम बहादुर सुनुवार जानकारी दिनु भयो ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

w