भोली हुने लालीगुराँस दशै धमाका २०१६ मा सम्पूर्ण कुवैतबासी नेपालीहरु मा चुले निम्तो


सुरेश गुरुङ, कुबेत

14569183_1308667415832445_1173906768_n“हाम्रो संस्कृती हाम्रो परम्परा”भन्ने मूल नारा बोकेर स्थापित लालीगुराँस साँस्कृतिक परिवारले (दसौ) सांगितिक प्रस्तुति स्वरुप आयोजित नेपालीहरुको महान् चाड विजया दशमी (दशै)को अवसर पारेर शुभकामना आदानप्रदान सहित कुवैतका चर्चित कलाकारहरुको बृहत् सांस्कृतिक कार्यक्रम हुने भएको छ ।

भोली ०७अक्टोबर २०१६ शुक्रबार बार का दिन ११ बजे देखि खैतान स्थित राजधानी होटेल मा हुन गइरहेको सांस्कृतिक कार्यक्रम मा कलाकार बाट नृत्य गायन हास्यब्यगय पन्चे वाजा अनी दुर्गा पुजा दर्शकहरुलाई खानाको ब्यबस्था गर्ने भएको छ । बिजया दशमीको बिशेष कार्यक्रम राखिएकोले कुबेत मा सम्पूर्ण नेपाली संघ सस्था, पत्रकार, कलाकार, समाजसेबी, बुद्दिजिबी, शुभ चिन्तक, सहयोगी, नेपाली दाजु भाइ तथा दिदिबहिनिहरुलाइ कार्यक्रम को लागि पत्राचार गरिसकेको छ यदि कारण वस निमन्त्रणा पत्र पाएको छैन भने यसैलाई निमन्त्रणा मानी कार्यक्रममा उपस्थित भईदिन लालीगुराँसका अध्यक्ष डीबी लोप्चनले अनुरोध गरेका छन् |

कार्यक्रम सम्बन्धि जानकारी;-

कार्यक्रम :लालीगुराँस दशै धमाका २०१६
स्थान :- राजधानी होटेल खैतान म्याक्स बिल्डिङ
मिति :- ०७ अक्टोबर २०१६
समय:- बिहान ११ बजे देखि साझ ५बजे सम्म

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

w