झापाली समाज कुवेतद्वारा शब बाहन दर्ता गरी सन्चालनमा ल्याउने


कुबेत नेपालडटकम

1474834782shab_bahaan“हाम्रो एकता बिकासको लागी”भन्ने मूल नाराका साथ आफ्नो स्थापना काल देखी नै बिभिन्न सामाजिक कृयाकलापहरुमा आबद्ध रहँदै एक सफल सामाजिक सँस्थाको रुपमा आफ्नो पहिचान बनाउन सफल संस्था झापाली समाज कुवेतले कानुनी रुपमा दर्ता गरी शब बाहन सन्चालनमा ल्याउने भएको छ।

गत सालको दीपावलिमा एड वान्स गरिएको र गत बैशाख महिनामै गाडी आएता पनि कानुनि हिसाबले शब वाहन दर्ताको प्रक्रियामा केहि समस्या आई डिला हुन गई गत बिहिबार शब वाहन दर्ताको प्रक्रिया पुरा भै सकेको छ अबको केहि दिन देखिनै झापाका विभिन्न ठाउहरुमा शब वाहन सेवा प्रारम्भ गराउने समाज को अध्यक्ष कासि लामा महासचिब गोबिन्द प्रसाद तिम्सीना ले कुबेत नेपालडटकम लाई जानकारी दिनु भएको छ। भने सहयोगी मन.सहयोगी दाताहरु प्रति धन्यबाद दिन चाहान्छौ !
“झापाली समाज कुवेत”

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

w