राप्ती, भेरी, कर्णाली एकता समाजको सांगीतिक धमाका जनवरी ६ मा गर्ने


सुरेश गुरुङ, कुबेत

14348968_1652358015075365_533884044_nकुवेत, सेप्टेम्बर १७ आफ्नो स्थापना काल देखी नै बिभिन्न सामाजिक कृयाकलापहरुमा आबद्ध रहँदै एक सफल सामाजिक सँस्थाको रुपमा आफ्नो पहिचान बनाउन सफल संस्था राप्ती, भेरी, कर्णाली एकता समाज कुवेतले नयाँ साल को अबसर मा नेपालबाट चर्चित राष्ट्रिय कलाकार ल्याएर साँस्कृतिक कार्यक्रम गर्ने भएको छ ।

अक्टोबर २१ तारिख शुक्रबारका दिन गर्ने भनिएको साँस्कृतिक कार्यक्रम बिशेष कारणले सार्नु परेको बताउदै अब आउने ईंग्लिश नयाँ बर्ष २0१७ शुभकामना आदानप्रदान सहित आगामी जनवरी ६ तारिखमा गर्ने समाज को उपाध्यक्ष लाल शाहीले कुबेत नेपाल डटकमलाइ जानकारी दिए।

उक्त दिन कसैले पनि कार्यक्रम नजुधाई दिनहुन अनुरोध गर्दै कुवेतका सबै संघ संस्थाहरुलाई उपस्थितिको लागि मिडिया मार्फत अनुरोध गरेका छन्। स्थान र समय निश्चित भैनसकेकोले पुनः अनलाइन मिडियाबाट सूचित गरिने जानकारी पनि समाजले दिइएको छ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / बदल्नुहोस )