तमू समाज, कुवेतद्वारा खेमराज गुरुङको शोकसभाको आयोजना गर्ने


कुबेत नेपालडटकम

14040138_1472530682761988_3433723243342447304_nसेप्टेम्बर १४ कुवेत,चर्चित लोकगायक खेमराज गुरुङको सम्झनामा आगामी शुक्रबार सेप्टेम्बर १६ तारिक को दिन कुबेत सिटी स्थित गुलसन होटेलमा श्रद्धाञ्जली सभा आयोजना गरिएको छ ।

वारि जमुना, पारि जमुनामार्फत सांगीतिक आकाशमा स्थापित बहुप्रतिभाशाली गायक खेमराज गुरुङको चावहिलस्थित मेडिकेयर अस्पतालमा भदौ ९ गते ४२ वर्षको उमेरमा उपचारकै क्रममा मृत्यु भएको थियो ।मृतअात्माको चिर शान्तिको कामना गर्दै यहि आउदो सेप्टेम्बर १६ तारिका दिन तमू समाज,कुवेतद्वारा शोकसभा तथा हार्दिक श्रद्धाञ्जलीको कार्यक्रम राखिएको हुदा।कुवेतमा कार्यरत सम्पुर्ण नेपाली संग संस्था, समाजसेवी, बुद्धिजीवी , पत्रकार, कलाकार, खेलाडी तथा नेपाली दाजु भाइ तथा दीदीबहीनीहरुलाइ उक्त पुण्य तिथिका दिन सहभागि हुन अनुरोध गरिएको छ।

मिति – १६ सेप्टेम्बर शुक्रबार
समय – ठीक दिन को २ बजेदेखी ४ बजेसम्मा
स्थान- गुलसन होटेल कुबेत सिटी (मुर्गब केपी सिटी बस स्टप को पासमा)

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

w