झापाली समाज कुवेतद्वारा गुल्मी र बाग्लुङको बाढी पीडितलाई सहयोग


कुबेत नेपालडटकम

fb_img_1473434484829-300x300सेप्टेम्बर १० कुबेत, आफ्नो स्थापना काल देखी नै बिभिन्न सामाजिक कृयाकलापहरुमा आबद्ध रहँदै एक सफल सामाजिक सँस्थाको रुपमा आफ्नो पहिचान बनाउन सफल संस्था झापाली समाज कुवेतले बाग्लुङ र गुल्मीका बाढी पीडितलाई आर्थिक सहयोग गरेको छ ।

नेपाल मा भिषण बाढी ठुलो धनजनको क्षति भएकोले केही मात्रमा भए पनि राहत दिलाउन सकिन्छ भन्ने सामाजिक सोंचका साथ झापाली समाज कुवेत ले कुबेत मा रहेका झापाली दाजु भाई दिदी बहिनी हरु बाट करिब ३ लाख १३ हजार नेपाली रुपैया संकलन सो रकम गुल्मी जिल्लाको दुनाम गा.बि.स.स्थित ५२ घरपरिवार सहित बाग्लुङ जिल्लाको शिवशक्ति प्रा.बी. देबिस्थान ७ बेङ्रीखोलामा सहयोग गर्ने जानकारी समाज को अध्यक्ष कासि लामाले दिनु भएको छ ।

संकलित राहत रकम आउने बिजया दशमीको पूणिमाका दिन असोज २९ गते शनिबार झापाली समाजकै प्रतिनिधीहरुले वितरण गर्ने जनाएको छ ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )