भोली शुक्रबार सेप्टेम्बर ९ तारिख विपी कोइरालाको १०२ औं जन्म जयन्ति मनाइदै


कुवेत नेपालडटकम

14247818_1184437814963962_302537311_oकुबेत सेप्टेम्बर ८ – नेपाली कांग्रेसको बैदेशिक भात्री संगठन जनसम्पर्क समिति कुवेतले आगामी सेप्टेम्बर ९ तारिख शुक्रबार दिन विपी कोइरालाको १०२औं जन्म जयन्ति मनाउने भएको छ | नेपाली काँग्रेसको “राष्ट्रियता–प्रजातन्त्र–समाजबाद” भन्ने सिद्दान्तलाई अनुसरण गर्दै, काँग्रेसमा आस्थावान समस्त कार्यकर्ताहरु प्रबासमै रहेर पनि एउटै छातामा संगठित हुनुपर्छ र पार्टिगत सञ्जाल बिस्तार गर्नु भन्दै कुवेतको फर्वानिया स्थित अल हाइतम रोयल रेस्टुरेन्टमा एक कार्यक्रमका बिच समितिले चियापान तथा जलपान कार्यक्रम गरि विपी कोइरालाको १०२ औं जन्म जयन्ति मनाउने सभापति हिमाल केसीले जानकारी दिएका छन। राष्ट्रियता, लोकतन्त्र र समाजबाद प्रति आस्था राख्ने लोकतन्त्रवादी नेपाली दाजुभाई, दिदिबहिनी, कुबेतमा कार्यरत नेपाली कांग्रेसको आर्दश, सिद्वान्त, मूल्य, मान्यताप्रति निष्ठावान सम्पूर्ण नेपाली जनसमुदाय तथा कुवेतमा क्रियाशील सम्पूर्ण संघ-संस्थाका प्रतिनिधि, पत्रकार, समाजसेवी, उपस्थितिको लागि नेपाली जन सम्पर्क समिति कुवेतले अपिल समेत गरेको छ ।

मिति :- सेप्टेम्बर ९, २०१६
समय :- दिनको २ बजेदेखि ६ बजेसम्म
स्थान :- अल हाइतम रेस्टुरेन्ट फार्वनिया कुवेत

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / बदल्नुहोस )