किरात याक्थुङ चुम्लुङ कुवेत द्वारा सुन्तले प्रा. बि.लाई आर्थिक सहयोग


सुरेश गुरुङ, कुबेत

14218153_1078694948886643_958026952_nकुवेतको नेपाली समाजमा आफ्नो जातिय पहिचान ,धर्म र लिम्बु सास्कृति साथै रितिरिवाजलाई जीवन्त राख्न बिगत केही बर्ष देखी सकृय रहेको संस्था किरात याक्थुङ चुम्लुङल कुबेत ले सुन्तले प्रावि सुन्तलेलाई बिद्यालयको अक्षयकोष स्थापनाको लागि नेपाली रु. ७४५५ (सात हजार चार सय ५५ रुपैयाँ आर्थिक सहयोग गरेको छ।

“आजको आवश्यकता जीवन उपयोगी ज्ञान गुणस्तरीय शिक्षा हाम्रो अभियान”भन्ने मुल नाराका साथ कम्पुटर शिक्षा स्कलरसिप अनि गुणस्तरीय शिक्षालाई मध्य नजर गर्दै। खोटाङ जिल्ला सुन्तले गाउँ बिकास समिति वार्ड न. ९, माकापुमा अबस्थित श्री सुन्तले प्रा. बि. सुन्तले बिद्द्यालयको नाममा अक्षयकोष स्थापना गर्ने अभियानमा राहत सङ्कलन सहयोग गर्नुभएको जानकारी अभियानका संयोजक श्री केदार आले मगर ले कुवेत नेपालडटकम लाई जानकारी गराउन भएको छ ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / बदल्नुहोस )