यास पलिको तिजमा छमछ्मी नाचिने कुवेतमा रहेका सम्पूर्ण नेपाली चेलीहरुलाई चुले निम्तो


सुरेश गुरुङ, कुबेत

12004700_1020457241319448_5033110219592301806_nअगष्ट २९ कुबेत, आगामि शुक्रबार कुवेतमा हुने तिज कार्यक्रमको सम्पुर्ण तयारि पुरा । नेपाली नारिहरुको महान पर्व हरितालिका तिज सहर बजार अहिले महिलाहरुको महान चाड तीजले रंगिन थालेका छन् । यासपली पनि कुबेत मा सधैंका झै आगामी सेप्टेम्बर २ तारीख शुक्रवारका दिन सांस्कृतिक कार्यक्रमको साथ महिला दिदीबहिनीहरुलाई लक्षित पारेर दर खुवाउने भएको छ ।

बिदेशमा रहेर पनि आफ्नो देशको कला ,सँस्क्रिती ,चाड्बाड ,परम्परा एबम रितिरिवाज लाई जगेर्ना गर्ने उदेश्यले गर्न लागिएको उक्त तिज को दर खुवाउने कार्यक्रममा बिशेष गरी कुवेत मा रहेका महिला दिदिबहिनीहरु लाई प्राथमिकता दिदै निसुल्क दर खुवाउने मंचका अध्यक्ष माधव शर्माले जनाकारि दिनु भएको छ ।

नेपाली नारिहरुको महान पर्व हरितालिका तिज कार्यक्रम लाई सब्य र भब्य रुपले सफल पार्न कुवेतमा क्रियाशील संघसस्था, पत्रकार, कलाकार, समाजसेबी, बुद्दिजिबी, नेपाल कुवैत सांस्कृतिक मंचका शुभ चिन्तक, सहयोगी, नेपाली दाजुभाइ तथा दिदिबहिनिहरुलाइ कार्यक्रममा आ-आफ्नो तर्फबाट सहयोग गरि भब्य रुपमा सफल बनाइदिन मन्चले अनुरोध गरेको छ |यसपली को हरितालिका तिज कुबेत को एकदमै सुन्दर हल खेतानको राजधानी होटल म्याक्स बिल्डिगं मा कुबेत को हरेक बर्ष हरुमा जस्तै यस बर्ष पनि नेपाल साँस्कृतिक मञ्च कुवेतले कुवेत को सम्पूर्ण नेपाली दिदी बहिनी हरु लाई तिजको शुभ अबसर पारेर बिभिन्न सांस्क्रितीक कार्यक्रमको साथमा तिजको दर खुवाउने भएको छ |

हरितालिका तिज तथा दर खुवाउने कार्यक्रम सम्बन्धी थप जानकारी:-
मिती:-सेप्टेम्बर २-२०१६ (भाद्र-१६-२०१६)शुक्रवार
समय:-बिहान १०:०० बजे देखि
स्थान:-राजधानी रेष्टुरेण्ट म्याक्स बिल्डिगं(खेतान, कुवेत)

आयोजक : नेपाल कुवेत साँस्कृतिक मन्च

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

w