“सबैले राम्री भनेपछी को म्यूज़िक भिडीयो बजारमा


कुबेत नेपालडटकम

13884587_1044122385642971_1388230424_n“सबैले भन्छन” नामक लोकदोहोरी गितको म्यूज़िक भिडीयो यूट्यूब मार्फ़त बजारमा आएको छ । ओमराज अधिकारीको शब्द अनि इन्द्र जिसीको लयमा रहेको उक्त गीतमा लोकदोहोरी गायक खेम शाही ठकुरी र गायिका तिर्सना घर्ति मगरको स्वर रहेको छ।

टि- टाइम म्यूज़िकको ब्यानरमा बजारमा आएको उक्त गीतमा माया प्रेमको भावलाई समेटिएको छ।कुवेतको बिभिन्न रमणीयस्थलहरुमा निकै मेहनतका साथ छायांकन गरिएको यस गीतको म्युजिक भिडियोमा गणेश रावत रावत( डेनिस)को निर्देशन तथा प्रेम जिमीको छायांकन रहेको छ भने राज मल्ल,गीता तिवारी,गणेश रावत र मुना आचार्य लगायतको अभिनय रहेको छ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

w