प्रबासी नेपाली मन्च कुवेतको प्रेस विज्ञप्ति


14089616_1737401983179265_337252544_nकुवेत, अगष्ट २४- प्रवाशी नेपाली मञ्च कुवेतले रामचन्द्रलाई बचाऊ अभियानलाई दिएको १,११,१११ (एक लाख एघार हजार एक सय एघार) रुपिया अन्तै सामाजिक कार्यमा खर्च गर्ने बताएको छ |रामचन्द्र बचाऊ अभियानलाइ व्यापकरुपमा विश्वभरी रहेका सम्पूर्ण नेपालीहरु ले चलाएको अभियानलाइ चाहिने भन्दा चार गुणा बढी रकम संकलन भएपछी प्रबासी नेपाली मन्च कुवेतले आज एक प्रेश बिज्ञप्ती जारी घोषणा गरे बमोजिमको रकम यस्तै पिडामा परेका नेपाली वा बैदेशिक रोजगारको सिलसिलामा समस्यामा परेका नेपालीहरुका लागि उपयोग गरिने गरी अहिले आफ्नै कोषमा यथाबत राख्ने निर्णय गरेको मन्च कुवेतका सचिब तथा संगठन बिभाग प्रमुख पवन कुमार ओलीले जानकारी दिनु भएको छ ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

w