लालीगुराँस साँस्कृतिक परिवार कुवेतद्धारा दशै धमाका तथा बिजया दशमी शुभकामना आदन प्रदान अक्टोबर ७


सुरेश गुरुङ,कुबेत

10712853_776361139091867_4056426935647825173_nकुवेतको नेपाली समाजमा आफ्नो नेपाली साँस्कृतिक लाई जगेर्ना गर्न लागि परेको लालीगुराँस सास्कृतिक परिवार ले आफ्नो हरेक साल बिजया दशमी तथा शुभ दिपावलीमा आयोजना गर्ने कार्यक्रम यो बर्षपनी निरन्तरता दिने भएको छ ।

सस्थाका प्रथम उपाध्यक्ष – माधब पौडेल अनुसार अक्टूबर ७ तारीख शुक्रबार भब्य किसिमले कार्यक्रम गरी बिजया दशमी मनाउने भएको हो । हाम्रो संस्कृती हाम्रो परम्परा भन्ने मुल मन्त्र बोकेको लालीगुराँस साँस्कृतिक परिवारले यो पटक भने कुबेत को ख्यातीप्राप्त कलाकारको प्रस्तुति रहने बताएको छ । भने लालीगुराँस सास्कृतिक परिवार नेपाल कुबेत को दसौ प्रस्तुति रहेको छ। 

अक्टुबर ७ तारीख स्थान -राजधानी हल खैतान म्याक्स बिल्डिगं हुने कार्यक्रमको लागि लालीगुराश सास्कृतिक परिवारले आफ्नो सस्थाका कलाकार बाट नृत्य गायन हास्यब्यगयपन्चे वाजा अनी   दुर्गा पुजा दर्शकहरुलाई खानाको ब्यबस्था गर्ने भएको छ भने बिजया दशमीको बिशेष कार्यक्रम राखिएकोले उक्तदिन अर्को कार्यक्रम नगरि यो कार्यक्रमलाई पूर्णरुपमा सफल पार्न पनि अनुरोध गरिएको प्रथम उपाध्यक्ष – माधब पौडेलले बताएका छन ।

कार्यक्रम सम्बन्धी जानकारी –
स्थान: राजधानी हल खैतान म्याक्स बिल्डिगं
मिति – अक्टूबर ७ तारीख
समय- ११ :३० बजे – ४:३० सम्म
आयोजक-लालीगुराँस साँस्कृतिक परिवार नेपाल कुबेत

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / बदल्नुहोस )