पार्टी सभापति देउवा सित नेबि संघका नेता जीतजंग बस्नेत रूष्ट,पौडेल समुहका मनोजमणीलाई सघाउने।


congress-flagसाउन २३ गते उद्धाटन भएको नेपाल विद्यार्थी संघको महाधिवेशन प्रतिनिधि बिबाद मिले पछि आजबाट निर्वाचन प्रकृया सुरु हुने भएको छ । ने बि संघको नेतृत्वलाई आफ्नो आफ्नो समूहबाट उम्मेद्बारी दिने पक्का पक्की नै भएको छ।पार्टी सभापति देउवाले आफ्ना समूहका शशक्त उमेदवार जितजंग बस्नेतलाई पाखा लाउदै आफ्नै जिल्लाका नैनसिंह महरलाई अघि बढाए पछि बस्नेत रुष्ट देखिएका छ्न।आफू देउवा समूहलाई बलियो बनाउन बिगत लामो समय देखि लागि परे तर अहिले नेतृत्व अरुलाई दिन देउवा पनि कोइरालाहरु जस्तै भएको भन्दै आफू रामचन्द्र पौडेल समूहलाई सघाउने बताएको एक विद्यार्थी नेताले जानकारी दिए।
14017989_1097791976968437_1066140994_nउता पौडेल समूहमा भने सर्बसम्मत उमेदवार चयन भएको छ मनोजमणी आचार्य अध्यक्षमा,दीपक भट्टराई र हिमाल दत्त श्रेष्ठलाई महामन्त्रीमा उठाउने लगभग लगभग पक्का भएको छ।उहाँ हरुलाई आध्यक्षका प्रत्यासीहरु निलकण्ठ रिजाल ,क्षितिज भण्डारी र आनन्द त्रिपाठीको समर्थन रहेको छ।सिटौला समुहले भने आफ्नो समुहका अध्यक्षका प्रत्यासी कुन्दन काफ्लेलाई देउवा समुहबाट महामन्त्रीमा उठाएर देउवा समूहलाई सहयोग गर्ने तयारीमा छ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

w