TVS TRAVELS CARGO ले नेपालमा पनि आफ्नो कार्यालय स्थापना गरेको छ


13932148_10208834653055989_2114451104_oनेपालको राजनिती अवस्था र बेरोजगारको कारणले बिदेश पलाइन भएका हामी नेपाली, बिदेशी भुमिलाई आफ्नो कर्मा थालो बनाउन बाध्य छौ। आफ्नो घर परिवारका लागि आबस्क सामान हरुपनी लानबाट बन्चित हुनुपर्ने अहिलेको नेपाल सरकारको निमावलीले जनाएको छ। छुट्टीमा जादा बिबिन्न बाहानमा बनाइ बिमान्स्थलमा दु:ख दिने जस्ता कार्यहरु भई रहेको दैनिक समाचारहरुबाट देख्न सकिन्छ । अहिलेको अवस्थामा नेपाल सरकारले बिभिन्न बाहना बनाइ घरर्‍यासी सर-सामानहरु धरै मात्रमा प्रतिबन्ध गरेको अवस्थामा तपाईंले लाने आबस्यक सामान कसरी लग्ने भन्ने कुरामा चिन्तित हुनुहुन्छ होला नआत्तिनुहोस बिगत १६ वर्ष देखी ग्रहकहरुलाई सुबल तरिकाले भर्पुर सुबिदा दिदै आएको “TVS TRAVELS CARGO ” कुवेत बासी नेपालीहरुका लागि सुबिधा अथवा सुबल तरिकाले सामान पठाउन अब नेपालमा पनि आफ्नो कार्यालय स्थापना गरेको छ

बिशेष रुपमा दसैं तिहारका लागि घर परिवार अनी घरमा चाहिने आबस्यक सामाग्री छिटो र बिना झन्झट घर सम्म पठाउन सकिने यस TVS TRAVELS CARGO लाई सम्झनुहोस । यस बिषयमा जानकारीको लागि कुवेत र नेपालको कार्यलयमा संपर्क गर्न सक्नुहुने छ । कुवेतको लागि ६५७७०४२६ मा संपर्क गर्न सक्नुहुनेछ। सामान पठाउन ढिला नगरौ दसैं तिहार नजिकिदै छ र परिवारलाई खुशी तुलाउने एक मात्र कार्गो TVS TRAVELS CARGO लाई सम्झनुहोस। आबस्यक सामान बिना झन्झट घर पठाउन यो सबर्ण अबसरबाट बन्चित नबनहुँ।14018058_10208834655296045_624778968_n

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.