नेपाली जनप्रगतीशिल मञ्च कुवेतले बाढी पिडितलाई सहयोग


कुबेत नेपालडटकम

13956905_1215774355121068_1610510886_nअगस्ट १०, कुवेत,कुवेतको नेपाली समाजमा कृयाशिल रहँदै आएको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी एकिकृत माओवादी कुबेत ले ०५ अगस्ट २०१६ का दिन कुवेतको मुर्गाव स्थित नेपाली सोल्टी रेस्टुरेन्टमा नियमित मासिक बैठक बसि बाढी पीडित उद्दारको लागि तत्काल ५० हजार नेपाली रुपैयाँ निर्णय गरेको छ।

मुलुकभर भएको अबिरल बर्षा ले बिचल्ली बनाएका दसौ हजार नागरिक हरु अहिले के खाउ भराइ के खाँउ समन्या जिबन मा फर्केने कोशीत छ। प्राकृतिक विपत्तिमा पर्नुहुने पिडितहरुलाई केही राहत मिलोस, उहाहरुको घाउमा थोरै भए पनि मलम लगाउ भन्दै नेपाली जनप्रगतिशिल मन्च कुवेतले बाढी पिडितका लागि ५० हजार रुपैयाँ गर्ने भएको छ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

w