मगर सँघ कुवेतले सुन्तले प्रा.वी लाई २६,४६० सहयोग गरेको छ ।


कुबेत नेपालडटकम

13898504_10154408918394695_1321002755_oआफ्नो स्थापना काल देखी नै बिभिन्न सामाजिक कृयाकलापहरुमा आबद्ध रहँदै एक सफल सामाजिक सँस्थाको रुपमा आफ्नो पहिचान बनाउन सफल संस्था मगर सँघ कुवेतले सुन्तले प्रा.वी लाई ७३.५०० केडी २६,४६० सहयोग आर्थिक सहयोग गरेको छ ।

“आजको आवश्यकता जीवन उपयोगी ज्ञान गुणस्तरीय शिक्षा हाम्रो अभियान”भन्ने मुल नाराका साथ कम्पुटर शिक्षा स्कलरसिप अनि गुणस्तरीय शिक्षालाई मध्य नजर गर्दै।चाले अभियान लाई खुशी साथ मगर सँघ कुवेतको मुर्बाफस्थित सोल्टी नेपाली होटलमा हिजो बसेको मासिक बैठकमा उक्त रकम यसका अभियान्ता केदार आले मगरलाई हस्तान्तरण गरेको हो ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

w