रामचन्द्र बचाऊ अभियान लाई प्रबाशी मंच कुबेत ले ११,१११ आर्थिक सहयोग


कुबेत नेपालडटकम

13933188_1212216935476810_356941254_nकुवेतको नेपाली समाजमा कृयाशिल रहँदै आएको नेकपा एमालेको भात्रृ संगठन प्रवाशी नेपाली मञ्च कुवैत ले साउदीमा पाकिस्तानी नागरिक मारेको आरोपमा जेल जीवन बिताई रहेका रामचन्द्र तिमिल्सना लाई नेपाली रुपैया १,११,१११ आर्थिक सहयोग गरे

रामचन्द्र तिमल्सिनालाई साउदी जेल मुक्त गर्न अदालतले ‘ब्लड मनी’ स्वरूप तीन लाख साउदी रियाल (करिब ९० लाख रुपैयाँ) मागेपनि अबको ४५ दिन भित्र त्यसको आधा रकम बुझाए रामचन्द्र रिहा हुनेछन | निम्न आर्थिक अबस्था रहेको तिमल्सिना परिवारले त्यत्रो रकम उपलब्ध गराउन नसक्ने स्थिति देखिएपछी अहिले देश बिदेश सबै तिर १ लाख २० हजार साउदी रिएल जम्मा गरि रामचन्द्रलाई बचाउने उद्धेश्यले “रामचन्द्र बचाउ अभियान” सहयोगको अपिल गरे को छ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / बदल्नुहोस )