गीताको मायामा राज फसेपछी


कुबेत नेपालडटकम
13884587_1044122385642971_1388230424_nगायक खेम शाही ठकुरीको नयाँ लोक दोहोरी गित “तिमि राम्री छ्यौ”को सुटिंग कुवेतको रमणिय स्थानमा सम्पन्न भएको छ। ओमराज अधिकारीको शब्द अनि इन्द्र जिसीको लयमा रहेको उक्त गीतमा लोकदोहोरी गायक खेम शाही ठकुरी र गायिका तिर्सना घर्ति मगरको स्वर रहेको छ।

टि- टाइम म्यूज़िकको प्रस्तुतिमा छिटै बजारमा आउने तयारीमा रहेको उक्त गीतमा माया प्रेमको भावलाई समेटिएको छ।कुवेतको बिभिन्न रमणीयस्थलहरुमा निकै मेहनतका साथ छायांकन गरिएको उक्त गीतको म्युजिक भिडियोमा गणेश रावत रावत( डेनिस)को निर्देशन तथा प्रेम जिमीको छायांकन रहेको छ भने राज मल्ल,गीता तिवारी,गणेश रावत र मुना आचार्य लगायतको अभिनय रहेको छ।

यस भन्दा पहिले पनि “भुल्दै-भुल्दै जानु” लोक गीतको म्युजिक भिडियो बजारमा ल्याइ दर्शकको अपार माया पाएका गणेश रावत, राज मल्ल, प्रेम जिमी एकै स्वरमा भन्छन,”यो नयाँ म्युजिक भिडियोले बढी दर्शकहरुको मन तान्ने छ। माया पिरतीकै सेरोफेरोका बिच रहेका शब्दहरुलाई नाच्ने शैलीको लोक दोहोरीमा ढालिएकोले म्युजिक भिडियोमा गायन, संगित र शब्द मिलनले पक्कै सबैको मन जित्ने छ।”

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

w