गैर आबासीय नेपाली संघ मकाउले बृहत अन्तरक्रिया तथा भेटघाट कार्यक्रम गर्ने।


13819622_1079441525470149_1761136566_n“नेपालीका लागि नेपाली र एक पटकको नेपाली सधैको नेपाली”भन्ने महान बाणीलाई आत्मसात गर्दै अगाडी बढेको गैर आबासीय नेपाली संघ मकाउले मकाउमा नै प्रथम पटक बिभिन्न संघ संस्थाहरूसंग समन्वय गरी “मकाउमा देखिएका वा नेपालीहरूले भोग्दै आएका बिभिन्न समस्याहरूको” बुदागत रूपमा पहिचान गरी त्यसको समाधान गर्ने प्रयास सहित हंगकंग तथा मकाउ महाबाणिज्य दुताबासका महाबाणिज्य दुत श्री कमल प्रसाद भट्टराई ज्यूसंग गरीने बृहत अन्तरक्रिया तथा भेटघाट कार्यक्रममा मकाउमा कार्यरत रहनु भएका सम्पूर्ण नेपाली दाजुभाई तथा दिदिबहिनीहरूले उपस्थिति जनाई आ-आफ्ना भनाई तथा बिचारहरू राखि दिनु हुनका लागि बिनम्रताका साथ हार्दिक अनुरोध गर्दछौ। 13694287_1079440605470241_1572803965_oधन्यबाद। प्रमुख अतिथी महाबाणिज्य दुत श्री कमल प्रसाद भट्टराई। नेपाली महाबाणिज्य दुताबास हंगकंग तथा मकाउ।

मिति:-२०१६/७/२७ तारीक बुधबार

समय:-बेलुकी ५:३० बजे। स्थान:-मकाउ सिभिल सर्भेन्ट एशोशिएसन हल।

आयोजक:- गैर आवासीय नेपाली संघ मकाउ। सचिव कर्ण बहादुर अधिकारी गैर आबासीय नेपाली संघ मकाउ

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

w