किरात याक्थुङ चुम्लुङले मृतक नर बहादुर चेम्जोङ् को परिवारलाई(६३,४०१) आर्थिक सहयोग


कुबेत नेपालडटकम
1आफ्नो स्थापना काल देखी नै बिभिन्न सामाजिक कृयाकलापहरुमा आबद्ध रहँदै एक सफल सामाजिक सँस्थाको रुपमा आफ्नो पहिचान बनाउन सफल संस्था किरात याक्थुङ चुम्लुङ कुवेत ले परिवारलाई  ६३,४०१ लाई आर्थिक सहयोग गरेको छ ।

रोजगारीको शिलशिलामा १० वर्ष पहिला कुवेत आएका पाँचथर फक्तेप ३ निवासी नर बहादुर चेम्जोङ् कुवेतको सिभिल आइडी २७५०१०१६८६५१ रहेको अल सारी नेसनल कम्पनीमा कार्यरत नर बहादुर गत 24-03-२०१६ का दिन कुवेतको साबह अल सालिम एरिया बाटो क्रस गर्ने क्रममा मृत्यु भएको थियो ! वर्ष ४१ को मृतक नर बहादुर चेम्जोङको श्रीमती कान्छी मायाँ आङदेम्बेका दुइ भाइ छोरा एक बहिनी टुहुरी छोरी रहेको परिवारलाई कुवेती दिनर जम्मा १८० के डी २५० फिल्स आर्थिक सहयोग गर्नु हुने सम्पूर्ण दाजुभाई दिदी बहिनीहरुलाई किरात याक्थुङ चुम्लुङका अध्यक्ष दुर्गा चेमजोङले धन्यवाद दिनुभएको छ !2

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / बदल्नुहोस )