एनआरएनए मध्यपूर्व क्षेत्रिय सम्मेलन को लागि एनसिसि कुवेत को जम्बु टिम दोहा प्रस्थान


कुबेत नेपालडटकम

13709756_1154496747905299_5099079806535547800_nआज बाट सुरु हुन लागे को गैरआवासिय नेपाली संघ एनआरएनए मध्यपूर्वको पाँचौ क्षेत्रिय सम्मेलन मा भाग लिन कुबेत बाट पनि एनआरएनए कुबेत को जम्बु टिम दोहा प्रस्थान गर्नु भएको छ ।

मध्यपूर्वको पाँचौ क्षेत्रिय सम्मेलन मा बिशेष गरी बैदेशिक रोजगारी कामदारहरुको हक हित लागि मेन एजेन्डा रहने माध्यपूर्ब उप संयोजक धर्म राज गिरी बताएको छ। भने एनआरएनए मध्यपूर्वको पाँचौ क्षेत्रिय सम्मेलन कतारका लागि माध्यपूर्ब उप संयोजक धर्म राज गिरी,एनसीसी कुवेत अध्यक्ष अर्जुन तामाङ, आइसिसी सदस्य सुजन केसी,एनसीसी कुवेतका महासचिब अमित राइ, लगाएत आइसीसी सदस्य हरु को जम्बु टिम कतारको दोहा प्रस्थान गर्नु भएको छ ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

w