धुर्मुस-सुन्तली फाउन्डेसनलाइ ५० हजार सहयोग मोरङ्ग सुन्सरी सेवा समाज कुवेतद्वारा


कुबेत नेपाल डटकम

13734705_272973843080707_246927488_n-300x225गिरान्चौर एकिकृत नमुना बस्ती पुननिर्माण तथा पर्यटन प्रबर्दन परियोजनाको निम्ति धुर्मुस सुन्तली फाउण्डेशनलाई मोरङ् सुनसरी सेवा समाज कुवेतद्वारा ५०००० (पचास हजार) नेपाली रुपैया आर्थिक सहयोग गरेको छ।

उक्त अबसरमा धुर्मुस सुन्तली फाउण्डेसन लाई गिरानचौर एकिकृत बस्ती बनाउन कुवेत बाट कुबेत यो भन्दा पहिले पनि “कुवेत-बासी नेपाली द्वारा साथै कोसेली समुहको पहलमा कुवेतमा कार्यरत २६३ जना सहयोगीहरुको सहयोगबाट १२ लाख ४३ हजार ६०२ रुपैया,नेपाल कुवेत सम्पर्क समाजले ५०,०००( (पचास हजार) नेपाली रुपैया आर्थिक सहयोग गरी सकेको छ। भने कुवेत बाट केही ब्यक्तीगत र अन्य कम्पनीहरुबाट समेत धुर्मुस-सुन्तली फाउन्डेशन लाई आर्थिक सहयोग गरेको छ।

मोरङ् सुनसरी सेवा समाज कुवेतका अध्यक्ष अरुण लिम्बु ले जानकारी दिए आनुसार उक्त रकम जुलाई-१५ शुक्रबारका दिन समाजका उपाध्यक्ष नानुराज बरालको हातबाट फाउन्डेशनकी कोषाध्यक्ष कुन्जना घिमिरे(सुन्तली)लाइ हस्तान्तरण गर्नु भएको छ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

w