नेपाल कुवेत सम्पर्क समाज कुवेतद्वारा धुर्मुस सुन्तली फाउन्डेसनलाइ (पचास हजार) सहयोग।


कुबेत नेपालडटकम

13689554_1141929792533184_784762079_n-300x225गिरान्चौर एकिकृत नमुना बस्ती पुननिर्माण तथा पर्यटन प्रबर्दन परियोजनाको निम्ति धुर्मुस सुन्तली फाउण्डेशनलाई कुवेत सम्पर्क समाज कुवेतद्वारा ५०००० (पचास हजार) नेपाली रुपैया आर्थिक सहयोग गरेको छ।

उक्त अबसरमा धुर्मुस सुन्तली फाउण्डेसन लाई गिरानचौर एकिकृत बस्ती बनाउन कुवेत बाट कुबेत यो भन्दा पहिले पनि “कुवेत-बासी नेपाली द्वारा 12 लाख भन्दा बढीको सहयोग गरी सकेको छ। नेपाल कुवेत सम्पर्क समाज का अध्यक्ष् जीवन आर्यालको उपस्थितिमा संस्थाको तर्फबाट हिजै फाउन्डेशनकी कोषाध्यक्ष कुन्जना घिमिरेको खातामा सोमनाथ सिग्देलले UAE Exchange मार्फत पठाइएको हो

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

w