किरात याक्थुङ चुम्लुङ कुवेतले सिसेक्पा तङ्नाम पर्व मनायो


कुबेत नेपाल डटकम
13624569_1040693622652753_1631469168_nआफ्नो स्थापना काल देखी नै बिभिन्न सामाजिक कृयाकलापहरुमा आबद्ध रहँदै एक सफल सामाजिक सँस्थाको रुपमा आफ्नो पहिचान बनाउन सफल संस्था किराँत याक्थुङ चुम्लुङ, कुवेत बिबिध सांगीतिक कार्यक्रमका साथ सिसेक्पा तङ्नामको शुभकामना आदान प्रदान साथै अन्तरक्रिया कार्यक्रम आज मनाएको छ |
हाम्रो संस्कृति हाम्रो पहिचान , हाम्रो धर्म हाम्रो शान” भन्ने मुल नारालाई आत्मसात गर्दै आफ्नो भाषा कला संकृति र पहिचानलाई जोगर्ना गर्दै भईपरि आउने कठिन परिस्थितिमा एकअर्कालाई सहयोग गर्ने उदेश्यका साथ हिजो लिम्बुहरुले विविध कार्यक्रमहरु लिएर हिजो कुबेत स्थित रिदम कम्युनिटी हल जिलिव हलमा २.३० बजे बाट शुरु भएको कार्यक्रम किरात याक्थुङ चुम्लुङ, कुवेतको अध्यक्ष दुर्गा चेम्जोङको सभापतित्व शुरु भएको कार्यक्रम संचालक अनुभव खजुमले गर्नु भएको कार्यक्रममा प्रमुख अथितिमा पूर्ण चेम्जोङ रहनु भएको थियो।

13599451_1040693632652752_884972230_nराष्ट्रिय धुनका साथ शुरु भएको कार्यक्रमको स्वागत मन्तब्य उपाअध्यक्ष बल बहादुर कम्बाङले गर्नु भएको थियो भने उपाअध्यक्ष अरुण लिम्बु उपाअध्यक्ष नरेन्द्र थाम्सुहाङ सल्लाहकार प्रेम लिम्बु सल्लाहकार देवी चेम्जोङ कान्तिस्वर लिम्बु गंगा थेगिमले सिसेक्पा तङ्नामको शुभकामना दिदै चुम्लुङको विविध कुराहरुमा प्रस्ट पर्नु भएको थियो।

चुम्लुङको अन्तरक्रिया कार्यक्रममा कुवेतको कुनै संसस्थालाई भने आमन्त्रित गरिएको थिएन कार्यक्रमको अन्त्यमा सम्पूर्ण उपस्थित लिम्बु दाजु भाई दिदी बहिनीहरुलाई शुभकामना तथा धन्यवाद दिएर कार्यक्रम समापन भएको थियो

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

w