इनास कुवेतको सिङ्गीङ स्टार ग्राण्ड फिलानीमा हरिचन्द्र नेपाली प्रथम (फोटो फिचरसहित)


सुरेश गुरुङ,कुवेत

13606542_906303452848294_4852832265775084450_nजुलाई ९ कुबेत मौलिक कला र सांस्कृतिको साथमा कलाकार को जगेर्ना गरौं भन्ने मुल नाराका साथ अन्तराष्ट्रीय कलाकार समाज कुवेत”को आयोजना गरिएको इनास कुवेत नेपाली सिङ्गीङ स्टार आज कुबेत सिटी स्थित प्यारागन होटल मा भब्यताको साथ सम्पन्न भयो।

(अन्तराष्ट्रीय कलाकार समाज कुवेत)ले पहिलो बार आयोजना गरेको इनास कुवेत नेपाली सिङ्गीङ स्टार को (ग्राण्ड फाईनल)कार्यक्रम लाई समाज को अध्यक्ष बीबी मल्ल ठकुरीले ले सभापतित्व गरेका थिए। भने एनआरएनए कुबेत का एनआरएनए मध्यपूर्व उपसंयोजक धर्मराज गिरीको प्रमुख आथित्यता रहेको थियो। विशेष अतिथी डम्बर गुरुङ साथै कुवेतमा कृयाशिल नेपाली सँघ-संस्था, प्रतिनिधि समाजसेवी, बुद्धि,जिबी, पत्रकार र कलाकार साथै नेपालीहरुको उत्साहजनक उपस्थिति रहेको थियो ।

IMG_0015समाजका सचिव अनिल रसाइली र संस्थाका सदस्य सगर खड्काले संयुक्तरुपमा सञ्चालन गरेको कार्यक्रम लाई सभापति, प्रमुख अतिथी र बिशेष आथितीहरुले संयुक्तरुप द्दिप प्रज्वलन गरि कार्यक्रमको उद्घाटन गर्दै नेपालको राष्ट्रिय गान साथै समाजका उपाध्य्क्ष सोम रसाइली स्वागत मन्तव्यद्वारा उपस्थित पाहुना तथा अतिथिगणलाई स्वागत गरेका थिए। कार्यक्रम लाई भब्य र सब्या बनाउन को लागि युएई एक्सचेन्ज कुवैत मुख्य प्रयोजन गरेको थियो।

IMG_0218फाईनलका लागी गायन तर्फ जसमा हरिचन्द्र नेपाली, गुप्त गैरे, राजु थापा, हिमाल लामा र दिनेश गुरुङले प्रतिस्पर्धा गरेका थिए ।भने निर्णायक समिति को टेबल मा नविन श्रेष्ट, माधब शर्मा र सुरेश चन्द्र रहेका थिए भने बिशेष निर्णायकको लागि द्रोण गुरुङ रहेका थिए। भने भने समाज को कलाकार भाई बहिनी हरु ले पनि जोडदार प्रस्तुति पस्किएर सबैलाई भरपूर्ण मनोरंजन दिन सफल भएका थिए ।

IMG_0129(Grand Finale) मा निर्णायक समिति लाई निर्णायक एकदमै गाह्रो भएको बताउदै फाईनलका को ५ जान कलाकार को एकदमै प्रतिस्पर्धा रहेको थियो। तर एकजान ले जित्नु प्र्थम हुने पर्ने भन्दै निर्णायक मन्डल हरु को निर्णायक अनुसार (Grand Finale) उपल्ब्दी हरि चन्द्र नेपाली बने(Grand Finale)   नेपाली सिङ्गिङ स्टार २०१६ ट्रफी, प्रमाण पत्रका साथ नगद रू. ५० हजार रुपैया प्रदान गरिएको थियो  दृतिय,तृतीय हुने लाई प्रमाणपत्र, मेडल ले   सम्मान गरिएको थियो
१) हरि चन्द्र नेपाली (प्रथम)
२) राजु थापा मगर ( दृतिय)
३) गुप्त गैरे ( तृतीय )
४) हिमाल लामा
५) दिनेश गुरुङ
13567032_906301949515111_4028374102705272869_nअन्तमा सभापति बीबी मल्ल ठकुरीले शुभकामना व्यक्त गर्दै कार्यक्रममा उपस्थित भएर कार्यक्रम सफल पार्न हुने सम्पूर्ण सहयोगी कुवेतमा कृयाशिल सम्पूर्ण नेपाली सँघ-संस्था, समाजसेवी, बुद्दिजिबी तथा भद्र-भलादमी, पत्रकार,खेलाडी, तथा कलाकारहरु सम्पूर्ण कुवेतवासी नेपाली दाजु भाई तथा दिदी बहिनी हरुलाई सबैलाई एकमुष्ठ धन्यवाद दिदै कार्यक्रम समापनको घोषणा गरेका थिए।भने कार्यक्रम सम्पूर्ण उपस्थित पाहुनाहरुलाई नि:शुल्क जलपान र स्वादिष्ट भोजन ले स्वागत गरे को थियो ।IMG_0025IMG_0021IMG_0145

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

w