पाल्पाको तारा थापा मगर ६ महिनादेखी अस्पतालमा


कुबेत नेपालडटकम

13501628_1736067513298883_1671013575928359161_nरोजगारिको शिलशिलामा विगत केही वर्षदेखि कुवेतलाइ कर्म थलो बनाउदै आएकी नेपाली चेली तारा थापा मगर ६ महिना देखी जहारा  को अस्पतालमा  मा आफ्नो जिवान बिताइ रहेको छन।

मिठो खानु राम्रो लगाउनु एउटा सुखमय जीवन बिताउन रहर कसलाई हुँदैन र ? केही पाउँनको लागि केहि गर्नु पर्छ सोच बोकेर केही बर्ष पहिले कुबेत आउनु भएकी पाल्पा घर भएकी तारा थापा मगर अहिले लामो समय देखी कुबेत को जहारा अस्पतालमा प्यारालाईसिस भएर आफ्नो जीवन बिताइ रहेको छन। भने उनी को आधा शरीर नचल्ने बोली नफुटे भएको छन। हिजो मात्र एनआरएनए कुबेतका अध्यक्ष अर्जुन तमाङ लगयात मधु बगर,अनी साथी हरु ले हस्पिटल गएर भेट गर्नु भएको थियो। साथै स्वास्थ्यलाभको कामना गरेका थिए।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.