मलेसियामा पूर्ण बहादुर सम्पर्क बिहिन खोजीको लागि आग्रह


कुबेतनेपाल डटकम

13472337_1180456468652857_5551352_nरोजगारिको शिलशिलामा स्यान्जाका पूर्ण बहादुर सेन ठकुरी करिब २ बर्ष देखी मलेसियामा बेपत्ता भएका छन। छिन्नाबास-२ काडे स्याङजाका सेन करिब १४ बर्ष पहिला तिन बर्षिय छोरि छोडेर मलेसिया गएका थिए। उनि एकपटक घर नफर्किए पनि १२ बर्ष सम्म लगातार परिवारको सम्पर्कमा रही बर्षको ३० हजार पैसा पठाउदै आएका थिए । तर बिगत २ बर्ष देखी उनि परिवार संग सम्पर्क बिहिन छन ।

लामो समय मलेसियामै रही सम्पर्क बिहिन भएका सेनको खोजीको लागि उनीकी श्रीमती गोमा सेन ठकुरीले सम्बन्धित सम्पूर्ण निकायहरु र मिडियाहरुलाई अनुरोध गरेकी छिन। यदि कसैले फेला पारेको वा उनलाई चिनेको भएमा तथा सेन ’bout कुनै जानकारी भएमा ००९७७९८२४१२६०५४ सम्पर्क गरिदिन परिवारले आग्रह गरेका छन।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / बदल्नुहोस )