जिफन्ट केन्द्रीय आर्थिक सचिब कुवेत आइपुगेका छन ।


कुबेत नेपालडटकम

13245888_1404213572929481_1993961764_nजिफन्ट सपोर्ट टिम कुबेत र कुबेत ट्रेड युनियन फेडरेसनको संयुक्त आयोजनामा one day workshop for Nepalese migrants workers in Kuwait कार्यक्रम को लागि नेपालबाट जिफन्टका केन्द्रिय आर्थिक सचिव श्री गुणराम आचर्य आज बिहान ३-३० बजे इतिहात एयरलाइन्सबाट कुवेत आइपुगेका छन ।

आचार्यलाई जिफन्ट का  प्रतिनिधि अर्जुन बहादुर बस्नेतले कुवेत बिमानस्थल मै पुगेर स्वागत गरेका थिए । भोलीको कार्यक्रम नेपाली मजदुरहरुको हक़ हितको लागी आयोजना गरिएको हुदा कुवेतमा कृयाशिल संघ संस्था लगायत बुद्धिजीवी समाजसेवी पत्रकार कलाकार खेलाडी तथा कुवेतमा कार्यरत सबैमा जिफन्टले हार्दिक निमन्त्रणा गरेको छ। यदि छुट्नु भएका र यस कार्यक्रममा सरिक हुन इच्छु महानुभावहरुले यसै समचारलाइ निमन्त्रणा सम्झेर उपस्थित भइदिन जिफन्ट सपोर्ट टिम कुलेतले अनुरोध समेत गरेको छ।

मिति : २० मेइ २०१६( शुक्रवार)
समय : १२:३० बजे
स्थान : अदलिया(पुलिस स्टेशन नजिक)

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.