टोकियोमा राजु लामा लाईभ नमस्ते ब्याण्ड र विविध संस्कृतिक कार्यक्रम हुने


बाल कृष्ण भट्ट, टोकियो 

16022045rajuगत बैशाख १२ गते गएको महाविध्वंशकारी भुकम्पबाट सिन्धुपाल्चोकको बरुवा सुनचौरमा अवस्थित ग्रामीण बस्तिहरु जोड्ने साँघु (पुल) पूर्ण रुपले क्षेतीग्रस्त भएकोले उक्त साँघु निर्माण गर्न आवश्यक रकम जम्मा गर्ने प्रयोजनार्थ मंगोलियन हर्टका गायक राजु लामा, नमस्ते ब्याण्ड र स्थानीय कलाकारहरु समावेश गरी बृहत सँगितीक संस्कृतिक कार्यक्रम “मायाको साँघु” यही फेरवरी २८ तारिकका दिन बेलुका ५ बजे बाट यूनिभर्सल सिटीहलमा हुने भएको छ ।

“मायाको साँघु” नामक टाईटल यात्रा लिएर यस अघि पनि राजु लामा विश्वको विभिन्न देशहरुमा आफ्नो भब्य कन्सट दिदैं आएका थिए । सिुदिन गुरुङ्ग र किरण मगर आयोजक रहेको यस टोकियो संस्करण यात्रामा भने कार्यक्रमको संयोजक नमस्ते ब्याण्डका भोकलिस्टद्धय ईश्वर गुरुङ्गले गरेका छन् ।

जापान वासि नेपाली तथा जापानि समुदायलाई सहयोगका लागि अपिल गरिएको यस कार्यक्रममा प्रायोजन गरी सहयोग गर्नका निम्ति निम्न दर र शिर्षकमा प्रायोजन कर्ताहरु छुट्याईएको (प्लाटिनम पार्टनर ५०,०००।– येन, गोल्ड पार्टनर ३०,०००।– येन र सिल्भर पार्टनर २०,०००।– येन) आयोजकले जनाएको छ । सर्वसाधारण प्रवेशको लागि भने ३,००० येनको टिकटको ब्यवस्था गरिएको छ ।

प्रवासमा रहेरपनि नेपाल राष्ट्र र नेपालीेको दुखेको घाउमा मलम लगाउने एउटा शसक्त माध्यम/अवसर मायाको साँघु” बन्ने/बनाउने हाम्रो प्रयास हो भन्दै ईश्वर गुरुङ्ग ले अगाडि भने पहिलोपटक टोकियो संस्करणको कार्यक्रमलाई निरन्तर भब्य रुपले सफल बनाई दिन विभिन्न संध–संस्था, कम्पनि मार्फत प्रायोजन गरिदिनु भई सहयोग गरीदिनु हुन हामी जापान निवासी सबैमा हाद्र्धिक अनुरोध गर्दछौं ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.