सोनाम ल्होसारका अतिथी कलाकार आज दिउँसो ३.४० मा कुवेत आईपुग्ने


सुरेश गुरुङ, कुबेत

kalakar११ फेब्रुअरी २०१६ । नेपाल तामाङ् घेदुङ्, कुवेतले भोली शुक्रबार आयोजना गर्न गैरहेको सोनाम ल्होसार तथा साँस्कृतिक कार्यक्रमका लागि नेपालबाट आउने भनिएका अतिथी कलाकारहरु आज दिउसो ३.४० बजे मात्र कुवेत अवतरण हुने भएका छन । हिजो बेलुकिको ८.३० बजे नै फ्लाई दुबई मार्फत कुबेत आउने पुर्व सुचनामा भनिए पनि प्राविधिक कारणबस आउन नसकेकाले आज अोमन एअर हुँदै आउने घेदुङका अध्यक्ष अमृत तामाङले जानकारी दिए ।

अतिथी कलाकारहरु नेपालका ख्यातिप्राप्त सेलो गायक छेवाङ तेन्जिङ लामा, म्हेन्दोमाया गायक सागर एस वाइबा र पप गायिका रितु लामालाई स्वागत गर्न कुवेत अन्तर्राष्ट्रिय “फ्लाइ दुबईको” विमान स्थलमा उपस्थित भईदिन कुवेतमा कृयाशिल नेपाली सँघ संस्था लगायत कुवेतवासी नेपाली दाजुभाइ तथा दिदिबहिनिहरुलाई आयोजकले कुबेतनेपाल डट कम मार्फत हार्दिक अनुरोध गरेको छ ।

सोनाम ल्होसार भोली १२ फेब्रुअरी २०१६ शुक्रबारका दिन कुबेतको फिन्तासस्थित वेडिङ् हलमा दिनको ठिक १.०० बजेदेखी शुरु हुने जानकारी दिंदै कुवेतमा पेशारत सबै नेपालीहरुलाई कार्यक्रममा उपस्थितिको निम्तो दिंदै सोनाम ल्होसार-२०१६ भव्यताका साथ मनाउन समेत आयोजकले अनुरोध गरेको छ ।

कार्यक्रम स्थल जानको लागि फिन्तास ब्रिजमा उत्रेर रोड नं. २०९ मार्फत फिन्तास सि साईडमा घुस्ने र पहिलो दायाँ मोंडबाट सिधा लाग्दा जम्मा ३ मिनटको पैदल दुरीमा उक्त वेडिङ् हल मस्जिदको पासमै रहेको छ । यदी ट्याक्सीमा आउनुहुन्छ भने फिन्तास ब्लक नं. ३, ईशारा नं. ५ मा मस्जिदको पासको वेडिङ् (म्यारिज) हल भन्नु होला ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.