सोनाम ल्होछार साँस्कृतिक कार्यक्रमको लागि आथिती कलाकारहरु कुबेतमा आइपुगे|


सुरेश गुरुङ,कुबेत

IMG_0095नेपाल तामाङ् घेदुङ्, कुवेतले भोली शुक्रबार आयोजना गर्न गैरहेको सोनाम ल्होछार तथा साँस्कृतिक कार्यक्रममा भब्य र सब्य बनाउन को लागि आफनो प्रस्तुतिका लागि नेपाल बाट चर्चित कलाकारहरु कुबेत आइपुगेका छन् |

साँस्कृतिक कार्यक्रमका लागि नेपालका ख्यातिप्राप्त कलाकारहरु चर्चित सेलो गायक छेवाङ तेन्जिङ लामा, म्हेन्दोमाया किङ गायक सगर एस वाइबा,पप गायिका रितु लामा, लाई कुवेत अन्तर्राष्ट्रिय बिमानस्थलमा वहाँको स्वागतार्थ लागि नेपाल तामाङ् घेदुङ् परिवार, कुवेत लगायत कुवेतमा कृयाशिल बिभिन्न नेपाली सँघ-संस्थाका प्रतिनिधिहरुको उपस्थिति रहेको थियो भने आगमनमा वहाँलाई पुष्पगुच्चा दिई र दोसल्ला ओढाई भब्य स्वागत गरिएको छ।

IMG_0096सोनाम ल्होसार भोली १२ फेब्रुअरी २०१६ शुक्रबारका दिन कुबेतको फिन्तासस्थित वेडिङ् हलमा दिनको ठिक १.०० बजेदेखी शुरु हुने जानकारी दिंदै कुवेतमा पेशारत सबै नेपालीहरुलाई कार्यक्रममा उपस्थितिको निम्तो दिंदै सोनाम ल्होसार-२०१६ भव्यताका साथ मनाउन समेत आयोजकले अनुरोध गरेको छ ।

कार्यक्रम स्थल जानको लागि फिन्तास ब्रिजमा उत्रेर रोड नं. २०९ मार्फत फिन्तास सि साईडमा घुस्ने र पहिलो दायाँ मोंडबाट सिधा लाग्दा जम्मा ३ मिनटको पैदल दुरीमा उक्त वेडिङ् हल मस्जिदको पासमै रहेको छ । यदी ट्याक्सीमा आउनुहुन्छ भने फिन्तास ब्लक नं. ३, ईशारा नं. ५ मा मस्जिदको पासको वेडिङ् (म्यारिज) हल भन्नु होला

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.