नेपाल साँस्कृतिक मंच कुवेतले अप्रिल १५ तारिक नयाँ बर्षमा सांगीतिक कार्यक्रम गर्ने


सुरेश गुरुङ,कुबेत
IMG_0192हाम्रो सांस्कृतिक हाम्रो परम्पार भन्ने नारको साथ नेपाली समाजमा आफनो नेपाली साँस्कृतिक लाई प्रबास रहेर पनि जगोण गर्ने र नेपाली समाजलाई बेला बेलामा साँस्कृतिक कार्यक्रम गर्दै मनोरन्जन दिदै पनि आएको साँस्कृतिक संस्था नेपाल सांस्कृतिक मंच कुबेत ले नव बर्ष २०७३ सालको पावन अवसरमा नयाँ बर्षको शुभकामना आदानप्रदान सहित स्थानीय चर्चित कलाकारहरुको बिजोड प्रस्तुति रहने गरि सांगीतिक कार्यक्रम गर्ने जानकारी मंचका महासचिब अनिल रसाइलीले (कुबेत नेपाल डटकम) लाई जानकारी गराउनु भएको छ। कुवेतमा कार्यरत सम्पूर्ण संघ संस्था समाजसेवी , बुद्धिजीवी , पत्रकार कलाकर , खेलाडी तथा नेपाली दाजु भाइ तथा दीदीबहीनीहरु साथै बिशेष गरी कुवैतमा छरीएर रहेका सम्पूर्ण कुवेत वासीहरुलाइ पूर्णरुपमा सहभागि भैदिनुहुन हार्दीक अनुरोध गर्दै कुनै पनी संघ संस्था र ब्यक्ती बिशेषले उक्त दिनमा आफ्ना कार्यक्रम नजुधाइदीनु हुन समेत अनुरोध गरेका छन। कार्यक्रम हुने मिती अप्रिल १५ तारिक शुक्रबारका २०१६ को दिन आयोजक नेपाल सास्कृतिक मंच कुबेत

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.