गायक सागर खड्काको रचना संगम म्युजिक भिडियो एल्बम जनवरी २२ तारिख बिमोचन हुदै ।


सुरेश गुरुङ, कुबेत

10250_1680987828842570_5498671972000463852_nलोक गायक सागर खडका संगितमा संर्घषशिल, मेहनेती र मिलनसार सुरीलो स्वरको मिठासपन, मार्मिक शब्दका भावनाहरु अनि संवेदनाका गीत लोक गायक सागर खड्काको एल्बम म्युजिक भिडियो २२ तारिख एक समाहरो बीच बिमोचन हुने भएको छ।

सॉंगीतिक क्षेत्र मा आज भोलि निकै ब्यस्त रहेको गायक सागर खड्का अर्घाखाँची जिल्लाको बाँगी गा बी स वड़ा न ७ मा जन्मीएका खड्का सबै दर्शक माझ प्यारो बन्न पुगी सकेको छन। कुवेमा सबै भन्दा पहिला आउट डोर भिडियो गरेर चर्चा मा आएका गायक खड्का ले धेरै गीत हरु मा आफ्नै शब्द,संगीत स्वर दिएको छ । बुझ्नलाई गार्हो भो,के छ मरी लानी, सात समुन्द्र पारी,हेर साराले, जस्ता गीत हरु मा आफनै शब्द संगीत स्वर दिएको छ

कुवैतमा कृयाशिल सम्पूर्ण संघ-सस्था, सामजसेवी, बुद्दिजिबी,भद्रभलाद्मी, पत्रकार,कलाकार,खेलाडी,राजनीतिज्ञ,गीत संगित लाई माया गर्नु हुने सम्पूर्ण कुवेतवासी नेपाली दाजुभाई तथा दिदीबहिनीहरुलाई कार्यक्रममा उपस्थित भई कार्यक्रमको शोभा बढाईदिनुहुना हार्दिक निमन्त्रणा गर्नु भएको छ। गायक सागर खड्का

कार्यक्रम सम्बन्धि विवरण:-
कार्यक्रम:-एल्बम बिमोचन
समय:-दिनको १२:३० बजे
स्थान: फर्वानिया पुलिस्टेसन नजिकै सुन्दरी हल मा
मिति:-शुक्रबार, २२ जनवरी २०१६

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.