तमू समाज कुवेतको जरुरी सूचना !!


1897867_815436618471401_368221200_n३१ डिसेम्बर २०१५ आदरणीय कुवेतवासी तमू तथा गैर तमू नेपाली दाजुभाई तथा दिदीबहिनीहरु;कुवेत प्रबासी तमूहरुको सकृय जातिय संस्था तमू समाज कुवेतले भोली ०१ जनवरी २०१६ शुक्रबारका दिन, आयोजना गर्न भनिएको तमू (गुरुङ)हरुको महान पर्व (प्र ल्हो) ल्होसार कार्यक्रम अनिश्चित कालको लागी स्थगित गरिएको जानकारी गराउन चहान्छौ ।कुवेतमा अचानक शुरु गरिएको सेक्युरिटी चेक जाँचको कारण र स्थानिय पत्रीकाहरु मार्फत कुवेतको स्थानिय प्रशासनले नयाँ सालको खुशीयालिमा कुनै पनि कार्यक्रम, बैठक, नाचगान अर्थात पब्लिक ग्यादरिङ् कुनै पनि होटल, महल, रेष्टुरेन्ट, फर्म र सार्वजनिक पार्कहरुमा समेत गर्न र होहल्ला नमच्याउन शख्त आदेश दिएकोले कुवेतमा कृयाशिल सम्पूर्ण नेपाली सँघ संस्था तथा दाजुभाई, दिदीबहिनीहरु समक्ष हाम्रो यस निर्णयबाट पर्न गएको असुबिधा प्रति क्षमा याचना गर्दै प्र ल्होसार अनिश्चित कालको लागि स्थगित गरिएको सूचना सार्वजनिक गरिएको छ ।

आयोजक,

तमू समाज, कुवेत, परिवार

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.