लिम्बुहरुको महान चार्ड किरात उधौली पर्व (चासोक तङ्नाम)यही आउदो २५ तारिक दिन रिदम हलमा मनाउने।


सुरेश गुरुङ,कुबेत

1931016_804842269643829_3029938647171630317_nकुबेत को नेपाली समाजमा आफ्नो जातिय पहिचान ,धर्म र लिम्बु संस्कृति  साथै रितिरिवाजलाई जीवन्त राख्न बिगत केही बर्ष देखी सकृय रहेको लिम्बु जातिहरुको सस्था किरात याक्थुङ चुम्लुङले कुबेत ले यही आउदो डिसेम्बर २५ तारिख लिम्बुहरुको महान चार्ड किरात उधौली पर्व चासोक तङ्नाम” कार्यक्रम शुभ कामना आदान प्रधान गर्ने भएको छ ।

हाम्रो संस्कृति हाम्रो पहिचान , हाम्रो धर्म हाम्रो शान” भन्ने मुल नारालाई आत्मसात गर्दै आफ्नो भाषा कला संकृति र पहिचानलाई जोगर्ना गर्दै भईपरि आउने कठिन परिस्थितिमा एकअर्कालाई सहयोग गर्ने उदेश्यका साथ किरात याक्थुङ चुम्लुङ, कुवेतले चासोक तङ्नाम कार्यक्रममा परम्परा देखिनै लिम्बु जातिहरुले धान नाच्दै आएको धान नाच, हाक्पारे नाच, माङलाङ नाच, के लाङ नाच सहित मनाउनु पर्ने भएकोले कुबेतमा कार्यरत सम्पूर्ण लिम्बु दाजुभाई तथा दिदी बहिनीहरु लाई लिम्बु भेषभुषा लगाएर सजिएर उपस्थित हुनको लागि हार्दिक अनुरोध गर्दछौं आयोजक- किरात याक्थुङ चुम्लुङ कुवेत।

थप जानकारी को लागि
कार्यक्रम हुने स्थान – रिदम हल
समय – दिनको ठिक १२ बजे
मिती – डिसेम्बर २५ तारिखक शुक्रबार

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.