कुबेत मा टिकाटाला कार्यक्रम गर्दै बडा दशैं पर्ब भब्यता को साथ मनायो


सुरेश गुरुङ,कुबेत

12179410_1043442452341840_1707130732_nनेपालीहरुको महान चाड बडा दशैंको उपलक्ष्यमा कुबेतमा पनि बिभिन्न संघ सँस्थाको आयोजनामा सामुहिक टिकाटाला सम्पन्न भएको छ बिगतका बर्षहरु जस्तै यस बर्ष पनि दशैं बिशेष कार्यक्रम संगै दशैंको टिका ग्रहण गर्ने कार्यक्रम मा नेपाल कुबेत सास्कृतिक मन्च को आयोजनामा जिलिब स्थित मंचका कोसाध्यक्ष डोलराज न्यौपानेको निवासमा एक बिशेष कार्यक्रमको आयोजना गरि टिका टाला गरिएको थियो। मंचका पूर्व अध्यक्ष् टिकाराम आचार्य ले परदेशी भुमिमा रहेर पनि यसरी दशै मनाउन पाउनु निकै खुशिको कुरा हो भन्दै सबैलाई दशैको शुभकामना दिएका थिए ।Tikanew भने मध्यपश्चिम सेवा समाज, कुवेतले पनि अध्यक्ष गणेश रावतको अध्यक्षता सामुहिक टिका ग्रहण कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । सम्पूर्ण हाम्रा पाठक वर्गलाई बिजया दशमीको मंगलमय शुभकामना !!

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.