कुवेतमा उपचारको क्रममा एक नेपालीको निधन


कोश राज राई, कुबेत 

12181833_860797350684421_921287329_nकुवेतमा एक नेपालीको उपचार गर्ने क्रममा निधन भएको छ।सिम्पानि -७, खोटाङका ४२ बर्षिय राम बाबू खड्काको आज दिनको २ बजे निधन भएको हो। गत शुक्रबार अचानक ड्युटी स्थलमै बेहोस् भइ ढलेका खड्का उच्च रक्तचाप बाट पिडित थिए।

१५ बर्ष अघि कुवेत आएका खड्का २००६ सम्म रियल स्टेट कम्पनिमा सेक्युरिटी गार्डमा काम गरेको र त्यस पछि सुल्तान सेन्टरमा सेक्युरिटी गार्डमै कार्यरत थिए। गत शुक्रबार ड्युटीकै क्रममा अचानक ढलेका उनको मुबारक अलकबिर हस्पिटलमा उपचारकै क्रममा मृत्यु भएको जानकारि खोटाङ, कुवेत सम्पर्क मन्चका अध्यक्ष मन्जित राईले
जानकारी  दिएको छ ।

शुक्रबार र शनिबार २ दिन सरकारी छुट्टी परेको हुँदा आईतबार बाट मात्र कानुनी प्रकृया शुरु हुने तर मृतकको शब चाँडो भन्दा चाँडो नेपाल पठाउन आफुले पहल गरिरहेको र कम्पनी संग पनि कुरा भइरहेको अध्यक्ष राईले जानकारी दिएको छ । खड्का खोटाङ कुवेत सम्पर्क मन्चका सदस्य थिए भने अस्पताल भर्ना भएबाट नै अध्यक्ष राई निरन्तर निजको हेरचाहमा संलग्न रहेको छ । मृतकको श्रीमती २ छोरी र एक छोरा छन्।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.