तोयानाथ दाहालको “बालुवाको घर” नामक कथा संग्रह विमोचन हुँदै उपस्थितिका लागी हार्दिक आमन्त्रण


सुरेश गुरुङ,कुबेत

11815822_10207200237668733_1613155532_nतोयानाथ दाहालको दोश्रो कृति “बालुवाको घर” नामक कथा संग्रह आगामी शुक्रबार ३१ जुलाई २०१५ का दिन कुवेत सिटीको मालिया स्थित भिभा गोवा रेष्टुरेन्टमा बिमोचित हुने भएको छ ।

नेपाल घर झापा जिल्ला विगत लामो समया देखि कुबेत लाई कर्मक्षेत्र बनाउदै आएका दाहाल कुवेतबाट प्रकाशित हुने एक मात्र छापा पत्रिका मरूभूमिको कोसेली र अनलाइन पत्रिका नेपालकुवेत डट कम को प्रधान सम्पादक रहेको छ। दाहाल लाई कुबेत मा एक खरो पत्रकार भनेर पनि चिहिन्छ। दाहाल ले यो भन्दा पहिले पनि आफ्नो पहिलो कृतिको रूपमा १ वर्ष अगाडि मात्रै कविता संग्रह बजारमा ल्याएका सर्जक दाहालले प्रवाशी जीवनका उतारचढाबलाइ कविता संग्रहमा प्रस्तुत गरेका थिए। भने भोली ३१ जुलाई २०१५ का दिन कुवेत सिटीको मालिया स्थित भिभा गोवा रेष्टुरेन्टमा दाहालको दोश्रो कृति  बिमोचित हुने भएको हुँदा कुवेतमा कार्यरत सम्पूर्ण नेपाली सघ संस्था समाजसेवी , बुद्धिजीवी , पत्रकार , कलाकार , खेलाडी तथा नेपाली दाजु भाइ तथा दीदीबहीनीहरुलाइ पूर्णरुपमा सहभागि भैदिनुहुन हार्दिक अनुरोध गर्दछौं ।

स्थान-भिभा गोवा रेष्टुरेन्ट मालिया कुबेत सिटी
समय-दिनको १ बजे
मिती २०१५ जुलाई ३१ शुक्रवार
प्राथी- तोयानाथ उपेक्षित दाहाल

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.