जुलाई-१७ मा मनाउने भनिएको लाली गुरास कुवेतले बार्षिक उत्सव अनिशिचितकालको लागि स्थगित गर्यो


प्रेम कटवाल, कुबेत

11082921_835188143227585_282078735_n“हाम्रो संस्कृति हाम्रो परम्परा” भन्ने मूल नारा लिएर कुववेतमा कृयाशील केहि संगितप्रेमी ब्यक्तित्वहरु मिलेर सन् २०१० मा स्थापना गरेको लाली गुराँस सांस्कृतिक परिवार नेपाल कुवेतले यहि जुलाई-१७ मा मनाउने भनिएका पाचौं बार्षिक उत्सव अहिले तत्काल रुपमा देखा परेको कुवेतको प्रतिकूल वातावरणलाई मध्य नजर राख्दै उक्त उत्सव अनिशिचितकालको लागि स्थगित गरेको निर्णय संस्थाका महा सचिव प्रेम ब. कटवालले परदेशी खबरलाई जानकारी गरएका छन् ।

पाचौं बर्षको अन्तरालमा संस्थाले बिभिन्न सांगितिक,साँस्कृतिक कार्यक्रमहरुद्वारा कुवेतबासी नेपालीहरुलाई मनोरंजन प्रदान गर्नको अलावा यहाँका अन्य क्रियाशील संघ-संस्थाहरुसंग बिभिन्न सामाजिक क्रियाकलापहरुमा हातेमालो गर्दै अगाडि बढिरहेको उक्त संस्थाले दैवी प्रकोप देखि अन्य बिपत्तीमा परेका देश बिदेशका नेपालीहरुलाई पनि क्षमताले भ्याएसम्मको भौतिक, आर्थिक र सामाजिक सहयोगहरु पनि प्रदान गर्दै आइरहेको छ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.