प्रवासी नेपाली मन्च कुबेत बाट नेपालमा भुकम्प पिडितहरुलाई लता कपडा सहयोग


प्रवासी नेपाली मन्च, कुवेत

1नेपालमा गएको महा भुकम्पका कारण मानविय र धनजनको क्षति कप्दै आएका भुकम्प पिडित नेपाली हरुको लागी राहत उपलब्ध गराउने क्रममा कुवेतबाट प्रवासी नेपाली मन्च कुवेतले राहत संकलन अबियान प्रति सकृयता देखाउदै बिभिन्न ब्यक्ति र कुवेतमा कार्यरत इन्डिन कमिटीका साथीहरुका सहयोगी हात र दयालु मन बाट प्राप्त गरेका बिभिन्न साईजका लगाउने लुगा,कपडा र बलाङकेट( कम्मल) हरु पिडित सामु पुर्याईदिनको लागी आज यस प्रवासी नेपाली मंन्चले Tvs कार्गो कम्पनीलाई जिम्मा दिएको छ।उक्त 2050 किलो समान नेपाल लैजानको लागी कार्गो कम्पनीले तोकेको कार्गो चार्ज पनी कुवेती डिनार 782.500 पनी संस्थाको तर्फबाट कार्गो कम्पनीलाई बुझाईसकेको छ।कार्गो कम्पनीले पनी छिट्टो भन्दा छिट्टो उक्त समान पिडित सामु पुर्याउने प्रति बद्दता गरेको छ।
सेवा नै धर्म हो।प्रवासी नेपाली मन्च कुवेत423

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.