अमेरिकी हेलिकप्टर अझै सम्पर्कबिहीन


सुरज कुँवर
NA_20150513112045काठमाडौ, वैशाख ३० – मंगलबार दिउँसो २.३० देखि सम्पर्कबिहीन भएको अमेरिकी सेनाको मरिन यूएच वान एन हेलिकप्टर अहिलेसम्म सम्पर्कमा नआएको सुरक्षा स्रोतले बताएका छन् । सैनिक र नागरिक उड्ययन स्रोतका अनुसार नेपाली सेना र अमेरिकी सेनाको टोली हेलिकप्टरको खोजीमा लागिरहेको छ ।

‘हामीले हाम्राे संयन्त्र परिचालन गरेका छाैं, अहिलेसम्म भेटिएकाे छैन,’ सेनाका प्रवक्ता जगदीशचन्द्र पाेखरलले कान्तिपुरसँग भने ।

मंगलबारको भूकम्पमा बढी प्रभाव परेको दोलखाको सुनखानी क्षेत्रमा उद्दारमा गएको हेलिकप्टर अन्तिमपटक चरिकोटबाट सम्पर्कमा आएको थियो । गृह मन्त्रालयका प्रवक्ता लक्ष्मीप्रसाद ढकालले ‘विभिन्न खाले सुचनाहरु आए पनि पुष्टि हुन नसकेको’ बताए । ‘धेरैतिरबाट धेरैखाले कुरा आएका छन्, अपुष्ट कुरा बढी छन्, खोजी जारी छ,’ उनले भने ।

पर्यटन तथा नागरिक उड्डयन मन्त्रालयका सहसचिव बुद्धिसागर लामिछानेले पनि हेलिकप्टरको खोजी सेनाले गरिरहेको र नागरिक उड्डयन मन्त्रलायलाई हेलिकप्टर’bout कुनै नयाँ जानकारी नदिएको बताए । ‘यो सैनिक विमान भएकाले यसको खोजीमा पनि सैनिक टोली नै संलग्न छ,’ उनले भने ।(कान्तिपुर अन्लाईन )

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.