खोटाङ कुवेत सम्पर्क मन्च द्धारा प्यारालाइसिस पीडित पुण्य प्रसादलाइ सन्कलित रकम हस्तान्तरण


नैन कला राई,कुवेत,
Sabin  मे ९ खोटाङ कुवैत सम्पर्क मन्च को पहलमा कुवेतका विभिन्न संघ-संस्था र कुवेतबासी नेपाली दाजुभाई तथा दिदीबहिनीहरु मार्फत संकलन गरिएको रकम प्यारालाइस पिडित पुण्य प्रसाद पोखरेल लाई संस्थाका सक्रीय सदस्य सविन दुमी राईले नेपाली रकम एक लाख, पन्ध्र हजार रुपैया (३४३ कुवेती डिनार) हिजो मे ८ तारिकका दिन काठमाडौँको काभ्रे भैसेपाटी स्थित Spinal Injury Hospital मा पुगी स्वयं पोखरेलको हातमा हस्तान्तरण गर्नु भयो। वाहाको स्वास्थ्य स्थिती हेर्दा केहि सुधार भएको देखिए तापनि डाक्टरको सुझाब बमोजिम कम्तिमा ३ महिना जति अझै अस्पतालमा नै भर्ना गरि उपचार गराउने भनिएको संस्थाका अध्यक्ष मन्जित राईलाइ फोन मार्फत सविन दुमी राईले बताएको कुरा अध्यक्ष मन्जित राईले कुबेत नेपालडट कम  लाइ जानकारी दिनु भएको छ साथै हामी खोटांग कुवैत सम्पर्क मन्च परिवार वाहाको शीघ्र स्वास्थ्य लाभको कामना गर्दछौं

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.