साउदीमा करेन्ट लागेर संखुवासभाका काजीमानको मृत्यु


बिमल श्रेष्ठ,कुबेत

11198578_369530719905192_1875771820_nसाउदीको एक दाना अनिजा भने दोकान जस्तो मा काम गर्दै आएका संखुवासभा चैनपुर सिद्द पोखरी ३ का काजीमान श्रेष्ठ duty मा काम गर्दा गर्दै करेन्ट लागेर गत शनिबार कार्य स्थालमा नै मृत्यु भएको छ |

३ महिना अगाड़ी मात्र काम गर्न भनी साउदी पुगेका ऊनि क्लीनरको रुपमा कार्यरत थिए | करेन्ट लागे पछि सो दाना अनिजा भने मतान मा पानीको  टंकी साफ गर्नु भनी ३ जाना गएको थियो भनेर बुटल को साथी नाराण थापा मगर ले जानकारी दिएर थियो टंकी मा करेन्ट लागेर १ जाना को मृत्यु भएको छ | भने २ जाना बेहोस भएको छ

जम्म ८ जना कार्यरत थिए ऊनि सगै २ जना बेहोस भएका थिए उनको घटनास्थलमा नै निधन हुन पुग्यो अहिले ऊनिसगै बेहोस भएकाहरु हस्पिटलमा उपचार गरिरहेका छन | कुवैतबाट उनका दाजु बिमल श्रेष्ठले जानकारी दिए अनुसार शनिबार दिनको १२.३० मा घटना भएको हो साउदीमा उनको कोही आफन्त नभएकाले शबलाई छोटो भन्दा छिटो नेपाल फर्काउन पहल गरिदिन दाजु बिमलले  कुबेत नेपालडट कम मार्फत सम्बन्धित निकायलाई आग्रह समेत गरेका छन |

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.