कृषि मजदुरको ९०० केडी सहयोग रकम नेपालीमन उदार र पवित्र रहेको ज्वलन्त उदाहरण ।


ईन्द्र भुसाल ,कुवेत
11209621_1601582153431528_5663574300757988041_nकुवेतको नेपाली समाज ले चालेको सहयोग अभियान बाहेक पनि मरुभुमीको यो ठाउँमा तातो हावामा कृषि मजदुरी गर्ने नेपालीहरुले ९०० केडी झण्डै ३,२००० (तीन लाख दुई हजार )रकम नेपाली राजदुताबाश मार्फत प्रधानमत्री दैबी प्रोकोप राहत कोशमा जम्मा गर्न नेपाली दुताबश कुवेतमा बुझाएको समाचार आएको छ । भेजिटेबल सोसाईटी नाम जुन पहिला सुनिएको थिएन उक्त सोसाईटीले उक्त उल्लेख्य रकम दुताबाश आएर बुझाएको दुताबाशले जनाएको छ । रकम बुझाउन नेपाली शहित बङलादेशी ,इन्डिएन नागरिकपनी आएको र यो शहयोग रकम सन्कलन अभियान ले नेपालीहरु दुखेको नेपालीहरुको घाऊमा मलम लगाउन दयालु मात्र होईन कर्तब्य सम्झन्छन भन्ने देखिन्छ । रसह्योग रहक हिजो पठाएको बाहेक पनि दुताबाशमा जम्मा हुँदै गएको छ भने भुकम्पले बर्बाद बनाएका नेपाली बस्तिहरुमा नेपाल सरकार र बिभिन्न निकायले राहत र उद्दार गरेको समाचार बाहिर हरेक पल आएको छ ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.