कुवेतमा राजेश हमाल पछि अब रेखा थापा साथमा रामजि खाँड़ र सम्झाना मगर ले धमाक मचाउने ।


राज मल्ल ठकुरी
11125792_816133918441820_62921415_n२० अप्रील कुवेत ,नेपालकी चर्चित एवम् सदाबहार नायिका रेखा थापा पहीलो पटक कुवेत आउने भएकी छन भने साथमा चर्चीत लोकदोहोरी गायक रामजि खाँड़ र लोकदोहोरी गायीका सम्झना मगर पनी कुवेत आउदैछन ।राष्ट्रीयस्तरकार यि चर्चित कलाकारहरु दर्शन ठकुरी समाज कुवेतले आयोजना गर्न गइरहेको दोश्रो साँगीतीक कार्यक्रम “ठकुरी म्यूज़िकल ब्लास्ट २०७२ “नामक च्यारेटी शोमा अतिथि कलाकारको रुपमा आफ्नो प्रस्तुति दिन कुवेत आउने भएका हुन ।
“”ठकुरी भाषा र संस्कृतिको संरक्षण गरौ सम्पूर्ण ठकुरी एक ढिक्का भई अगाडि बढौं” भन्ने मूलनारा लिएर कुवेतको नेपाली समाजमा बिभीन्न सघ सस्थाहरु सग हातेमालो गर्दै सामाजिक कार्यमा सधै अग्रसर जातीय सस्था दर्शन ठकुरी समाज कुवेतले आयोजना गर्न लागेको उक्त च्यारेटी शोबाट हुन आएको बचतलाई सामाजिक कार्य हेतु दुर्गम जिल्लाहरुका ग़रीब तथा जेहेन्दार बिद्यार्थीको सहयोगार्थ खर्चिने कुरा समाजका अध्यक्ष तथा चर्चीत लोक गायक बि बि मल्ल ठकुरीले जनाएका छन।

आगामी जुलाई ३१ तारिक शुक्रबारका दीन मंगाफ स्थित कम्बोडियन इग्लीस स्कुलमा आयोजना हुने उक्त च्यारेटी शोमा अतिथि कलाकारका साथमा समाजका अध्यक्ष चर्चीत लोक गायक बि बि मल्ल ठकुरी लगायत स्थानीयस्थरका ख्याति प्राप्त कराकारहरुको बेजोड़ प्रस्तुती रहने कुरा बताउदै अध्यक्ष मल्लले कुवेतमा कार्यरत सम्पूर्ण सघ संस्था समाजसेवी , बुद्धिजीवी , पत्रकार , कलाकार , खेलाडी तथा नेपाली दाजु भाइ तथा दीदीबहीनीहरुलाइ पूर्णरुपमा सहभागि भैदिनुहुन हार्दिक अपिल गर्दै कुनै पनी संघ संस्था र ब्यक्ती विशेषले उक्त दिनमा आफ्ना कार्यक्रम नजुधाइदीनु हुन हार्दिक अनुरोध गरेका छन ।

कार्यक्रमको विवरण
मिति :- ३१ जुलाइ २०१५( शुक्रबार )
स्थान :- कम्बोडियन इंग्लिश स्कुल मंगाफ (सुल्तान सेन्टर अगाडी)
समय :- दिनको ठिक १ बजे

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.