प्रबासी नेपाली मञ्च कुवेतले कार्यकर्ता भेला एवं नव-प्रवेशीलाई स्वागत गर्‍यो


ईन्द्र भुसाल, कुवेत

11103963_1600152240230551_782967486_nबर्तमान नेपालको राजनीतिमा चर्चाको शिखरमा रहेको सत्ताधारी दल नेपाल कम्युनिष्ट पाटी एमालेको प्रबासमा कृयाशिल हुँदै आएको भात्री संगठन प्रबासी नेपाली मञ्च कुवेतको ब्रिहत कार्यकर्ता भेला गत शुक्रबार कुवेतको मुर्गाबस्थित गुल्सन होटलमा सम्पन्न भएको छ ।

मञ्चका अध्यक्ष राजकुमार थापाको अध्यक्षतामा भएको भेलामा कुवेतमा संगठन स्थापना गर्न अहम भूमिका खेलेका संस्थापक सम्योजक मधुकर रिजालको समेत उपस्थिती रहेको थियो । बर्तमान अवस्थामा नेपालको बिकास र प्रगतीको लागि एमालेले अंगिकार गर्द आएको जनताको बहुदलिय जनबाद नै उपयुक्त रहेको भन्दै बिभिन्न पाटी परित्याग गर्दै एमाले प्रबेश गर्ने कार्यकर्ताहरुलाई रिजालद्वारा सदस्यता प्रदान र अध्यक्ष थापाद्वारा अबिर लगाएर स्वागत गरिएको थियो । नव-प्रवेशीहरुमा एमाओबादी, राप्रपा र नेकपा एकीकृत पाटी त्याग गर्दै बिभिन्न ब्यक्ती एमालेमा प्रबेश गरेको मञ्चका प्रचार प्रसार बिभाग प्रमुख बिनोद अधीकारीले जानकारी दिएका छन ।

11072687_1600134980232277_91073927_nकुवेतमा रहेका एमालेमा आस्थावान कार्यकर्ताको उपस्थितीमा सगठन स्थापना देखि नै  योगदान गर्नेहरु मधुकर रिजाल, अमृता बान्तबा तथा ठाकुर प्रसाद पान्डेलाई विशेष सम्मान गरिएको छ । प्रमुख अतिथी क.मधुकर रिजालले आगामी अधिबेसन तयारी सन्दर्भ, संगठन सुदृढीकरण तथा प्रशिक्षणमा केन्द्रित रहेर मन्तव्य दिएका थिए भने नीर बहादुर नेपाली तथा शोभा कार्की द्धारा आर्थिक पाटोलाई बैठकमा प्रस्तुत गरेका थिए ।

11118051_1600152276897214_379681915_nयसैगरी संगठन बिभाग प्रमुख पवन कुमार ओलिले मन्चमा आबद्ध भएका नब प्रबेशीहरुलाई विशेष स्वागत गर्दै कुवैतमा कार्यरत सम्पुर्ण एमाले समर्थित महानुभाबहरुलाई प्रबासी नेपाली मन्चमा आबद्ध हुन आग्रह गरेका थिए ।

11106277_1600134950232280_2033435111_nमञ्चका महासचिब रबी बन्जाडेले सञ्चालन गरेको कार्यक्रममा मञ्चको आगामी दोस्रो अधीवेशन पूर्णरुपमा सफल बनाउन प्रचार-प्रसार बिभाग प्रमुख तथा लुम्बिनी समाज कुवेतका अध्यक्ष बिनोद अधिकारीले ५० केडी सहयोग घोषणा गरेका थिए । यो ब्रिहत भेलाले एमालेमा आस्थावान कुवेतमा रहेका नेपालीहरुलाई हौसला प्रदान गरेको र आगामी दिनमा पाटीको निती र नियम अनुसार सगठनलाई बलियो बनाउदै लैजाने महासचिब बन्जाडेले बताएका छन ।

बर्तमान नेपाली राजनितीको केन्द्रमा रहेको एमालेको विश्वका बिभिन्न मुलुकमा यो भात्री संगठन कृयाशिल रहेको छ ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.