लालीगुराँसको तेश्रो आधिबेशन सम्पन्न, अध्यक्षमा डिबी लोप्चन


सुरेश गुरुङ, कुबेत

11097019_०४ अप्रिल २०१४ । “हाम्रो संस्कृति हाम्रो परम्परा” भन्ने नाराका साथ बिगत लामो समय देखी नेपाली समाज कुवेतमा कृयाशिल रहेको साँस्कृतिक संस्था लालीगुराँस साँस्कृतिक परिवार कुवेतले आफ्नो तेश्रो ऐतिहासिक अधिवेशन हिजो ०३ अप्रिल २०१५ मा सम्पन्न गरेको छ ।

खैतानको कवर्ड हलमा निवर्तमान अध्यक्ष राजेन्द्र बिरहीको सभापतित्व र कोषाध्यक्ष मिन अधिकारीको संचालनमा सम्पन्न गरिएको अधिवेशनले निवर्तमान महासचिव डिबी लोप्चनलाई निर्विरोध रुपमा तेश्रो कार्यकालको लागि अध्यक्षमा चयन गरेको छ ।

कार्यक्रममा संस्थाका संरक्षक तथा सल्लाकारहरु बिबी मल्ल, यादव श्रेष्ठ, शमिर शाक्य, आश्मा राई, अरुण लिम्बु लगायत सदस्यहरु, कलाकारहरु, पत्रकारहरुमा सुरेश गुरुङ, आनन्द आचार्य, राज मल्लको उपस्थिती रहेको थियो ।

निवर्तमान अध्यक्ष राजेन्द्र बिरहीले नयाँ नेत्रित्वलाई कार्यभार हस्तान्तरण गर्दै आफ्नो कर्याकाल अत्यन्तै सफल रहेको र आफ्नो कार्यकालमा सहयोग पुर्‍याउने पत्रकारहरु, नेपाली सँघ-संस्था, बुद्दिजिबी, कलाकार लगायत कार्यसमिती सबैलाई धन्यवाद दिदै, नयाँ नेत्रित्वले संस्थाको अझै प्रगती गरेको सुन्न लालीगुरांस जस्तै यो संस्था फुलेको देख्न पाउने आशाय व्यक्त गरे ।

यसैगरी, संरक्षक बिबी मल्ल, यादव श्रेष्ठ, शमिर शाक्य, पत्रकारहरु सुरेश गुरुङ, आनन्द आचार्य र राज मल्लले नयाँ नेत्रित्वलाई बधाई दिंदै सफल कार्यकालको  शुभकामना दिएका थिए ।

नब निर्वाचित कार्यसमिती निम्नानुसार रहेको छ ।

संरक्षकहरु: बिबी मल्ल, राजेन्द्र बिरही, आश्मा राई, अरुण लिम्बु र दिपक लिम्बु

कार्यसमितिमा:
अध्यक्ष – डिबी लोप्चन तामांङ
प्रथम उपाध्यक्ष – माधब पौडेल
दितीय उपाध्यक्ष – सोम रसाईली
महासचिब – प्रेम कटवाल
सचिब – मिन अधिकारी
कोषाध्यक्ष – यादव श्रेष्ठ
सह-कोषाध्यक्ष – शमिरत्न शाक्य
सदस्यहरु – प्रेम डागी, राजेश चौधरी, रमिता तामांङ, खेम ठकुरी रहेका छन । नव-निर्वाचित कोषाध्यक्ष यादव श्रेष्ठ र सह-कोषाध्यक्ष शमिरत्न शाक्य संस्थाका निवर्तमान संरक्षक एवं सल्लाहाकार हुनुहुन्छ ।  निर्वाचित कार्यकारीणी समितिको नाम कुवेतनेपाल डट कमका फोटो पत्रकार सुरेश गुरुङले पढेर घोषणा गरेका थिए ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.