राप्ती एकता समाज कुवेतले दोस्रो वार्षिक उत्सब अप्रिल १७ मा मनाउदै ।


11006062_819376664808733_202427882_nराप्तीवासीको एकता सामाजीक हाम्रो पर्तीबद्दता”भन्ने मूलनारा लिएर अगी बढेको क्षेत्रीय संस्था राप्ती एकता समाज कुवैतले आगामी अप्रील १७ तारीक शुक्रबार दीन आफ्नो दोश्रो बार्षीक उत्सव मनाउने भएको छ।करिव दुइ बर्ष पहीला गठन भै सामाजीक कार्यहरु गर्दै आइरहेको सस्थाले प्रवासका साथै नेपालमा पनी हरेक नेपालीलाइ आइ पर्ने समस्यालाइ सम्पुर्ण संस्था सँग हातेमालो गर्दै सेवा, सहयोग पुर्याउने उद्देश्य रहेको र कुवैतको नेपाली समाजमा रहेर सामाजिक कार्यहरुमा सधै अग्रसर रहने कुरा बताउदै समाजका अध्यक्ष मस्त बहादुर बीकले समाजले आयोजना गर्न गइरहेको दोश्रो बार्षीक उत्सवमा कुवेतमा कार्यरत सम्पूर्ण संघ संस्था समाजसेवी , बुद्धिजीवी , पत्रकार कलाकर , खेलाडी तथा नेपाली दाजु भाइ तथा दीदीबहीनीहरु साथै बिशेष गरी कुवैतमा छरीएर रहेका सम्पूर्ण राप्तीवासीहरुलाइ पूर्णरुपमा सहभागि भैदिनुहुन हार्दीक अनुरोध गर्दै कुनै पनी संघ संस्था र ब्यक्ती बिशेषले उक्त दिनमा आफ्ना कार्यक्रम नजुधाइदीनु हुन समेत अनुरोध गरेका छन। साथै समय र स्थान ’bout छीटै जानकारी गराउने बताएका छन । कुवेतको नेपाली समाजमा पातलो उपस्थिती जनाएपनी समाजमा बिभिन्न समाजिक कार्य गर्दै आएको छ । समाजले आगलागी पीडितलाई ६०,००० आर्थिक सहयोग गरेको थियो भने कुवेतमा रहेका राप्तीबाशिलाई एकत्रित गर्ने काम पनि गर्दै आएको छ ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.