मरुभुमिको कोसेलीको छैटौ वार्षिक उत्सब सम्पन्न


ईन्द्र भुसाल, कुवेत

hiij१४ फेब्रुअरी २०१५ । कुवेतमा कृयाशिल तीनवटा अन्लाईन नेपाली मिडिया मध्य नेपालकुवेत डट कमका पत्रकारहरुले प्रकाशन गर्दै आएको नेपाली छापा पत्रीका मरुभुमिको कोसेलीले आफ्नो २३औ अंक प्रकाशन सहित हिजो आफ्नो छैटौ वार्षिक उत्सब खैतानको राजधानी रेष्टुरेन्टमा एक कार्यक्रम बिच मनाएको छ ।

3कुवेतका लागि नेपाली राजदुत महामहिम यज्ञ बहादुर हमालको प्रमुख आतिथ्यता रहेको कार्यक्रममा कोसेली ग्रुपका अध्यक्ष ईन्द्र पोखरेलको सभापतित्व रहेको थियो भने कार्यक्रम बिबेक ढकाल र तोयानाथ दाहालले सञ्चालन गरेका थिए । एनआरएनए कुवेतका अध्यक्ष धर्मराज गिरी, पुर्व अध्यक्ष राजेन्द्र तमाङ, दुतावासका दित्तिय सचिवहरु अम्बिका जोशी, बोगेन्द्र लिङ्गदेन, बरिष्ट समाजसेवी मित्र सिन्जाली, कोसेलीका सहयोगी प्रेम शाह लगायत अल्मुल्ला एक्सचेन्जका जि.एम.लाई अतिथिको रुपमा आसन ग्रहण गराईएको कार्यक्रममा कुवेतमा कृयाशिल नेपाली संघ सस्थाहरुलाई निमन्त्रणा गरिएको थियो ।

1उपस्थित सबैलाई कोसेली ग्रुपका टिकाराम आचार्यले स्वागत मन्तब्यबाट सबैलाई स्वागत गरेको कार्यक्रममा कोसेलीको बजार ब्याबस्थापन र आयब्यय ’bout दिपक छेत्रीले प्रस्तुत गरेका थिए । कार्यक्रममा कोसेली पत्रीकाको सफलताको कामना गर्दै महामहिम राजदुत यज्ञ ब. हमाल, एनसिसी अध्यक्ष धर्मराज गिरी, पुर्व अध्यक्ष राजेन्द्र तामाङ, समाजसेवी तथा मगर सँघ कुवेतका अध्यक्ष मित्र सिंजाली, माउन्ट एभरेष्ट क्लवका अध्यक्ष जय आले, बुद्दिजिबी किरण पौड्याल, समाजसेवी कुमार झापाली, साहित्यकार अमित राई, पत्रकार हरी न्यौपाने, अल्घानिमका मेनेजर नेत्र लिम्बु लगायतले शुभकामना दिएका थिए भने क्लव अध्यक्ष एवं पत्रकार जय आलेले कुवेतमा नेपाली पत्रकारिताको जन्म र त्यसको ईतिहास केलाउदै कोसेलीको यात्रा यहाँसम्म आएकोमा बधाई दिए भने कोशेलिका एम.डि. सुजन केसीले कोशेलो बिगत र अहिलेको यात्रा ’bout प्रकाश पारे ।

5कार्यक्रममा कोसेलीका सस्थापक देखी बजार बिस्तार गर्नेहरु, नेपाली समाजमा राम्रो काम गरेकोमा तमाङ घेदुङ कुवेतलाई सम्मान गरिएको थियो भने सामाजिक सेवा राम्रो गरेको भनी दिपक छेत्री, संस्थागर रुपमा जन जाग्रिती युवासमाज र पत्रकार अर्जुन बस्नेतलाई पनि सम्मान गरिएको थियो । कार्यक्रममा आफ्नो मन्तब्त दिदै राजदुत यज्ञ बहादुर हमालले नेपाली समाजको लागि यो पत्रीकाले राम्रो योगदान गरेको आफुले थापा पाएको भन्दै आगामी दिनमा कोसेलीको ’boutमा पूर्ण आध्य्यन गरेपछी आफुले गर्न सक्ने सहयोग गर्ने बताउनु भयो ।

दिवाभोजको साथमा भएको वार्षिक उत्सब कार्यक्रमको समापन सभापती ईन्द्र पोख्रेलले गर्नु भएको थियो ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.