माधब शर्माको सफल एल्बम बिमोचन भब्यताका साथ सम्पन्न


सुरेश गुरुङ,कुबेत

1सांगितिक यात्रा शुरु गरेका लोक गायक माधव शर्मा को दोस्रो गिती एल्बम सफल हिजो ३० जनवरीका दिन जिलिपको अप्सरा हलमा एक समारोह बिच विमोचन भएको थियो। आफ्नो बाल्यकाल र स्कुले जिबन देखी नै संगितमा संगितमा संर्घषशिल, मेहनेती र मिलनसार सुरीलो स्वरको मिठासपन, मार्मिक शब्दका भावनाहरु अनि संवेदनाका गीत लोक गायक माधब शर्मा पहिचानसँगै आएको छ

3निर्धारित समयभन्दा करिब डेढ घण्टा ढिलो शुरुवात गरिएको कार्यक्रमलाई सांस्कृतिक मन्चका पूर्व अध्यक्ष तथा बरीष्ठ संरक्षक टिकाराम आचार्य सभापति रहेको उक्त कार्यक्रममा नेपाल सांस्कृतिक मन्च कुबेत को सचिव तथा गायक अनिल रसाईलीले सञ्चालन गर्नु भएको थियो । भने स्वागत मन्तब्य सांस्कृतिक मन्च कुबेत को उपाध्यक्ष गोविन्द बराल दिनु भएको थियो । प्रमुख अतिथि नेपाली दुतावास कुवेतका दितिय सचिब अंम्मिका जोशी र सहचारी सुरेश अधिकारी बिशेष अतिथीको रुपमा पाल्नु भएको थियो ।

4 कार्यक्रमको प्रमुख अतिथी लगायत एन आर एन ए कुवेतका अध्यक्ष धर्मराज गिरी ,क्लब अध्यक्ष जय आले,कुबेत पत्रकार माहसंग को अध्यक्ष हरी कृष्ण न्यौपाने,नेपाल सांस्कृतिक मन्च कुबेत को पूर्व अध्यक्ष तथा बरीष्ठ संरक्षक टिकाराम आचार्य ,लगायत कुवेतमा कृयाशिल नेपाली संघँ सस्थाका अध्यक्ष र प्रतिनिधिहरु ले सयुक्तरुपमा दिप प्रज्वलन गरी उद्दघाटन गरेको थियो।

6लोक गायक माधब शर्मा अहिले नेपाल सांस्कृतिक मन्च कुबेत को अध्यक्ष पनि हुन्छ। कार्यक्रम को प्रमुख अतिथि नेपाली दुतावास कुवेतमा कृयाशिल रहेका नेपाली सँघ-संस्थाका अध्यक्ष लगायत संस्थाका प्रतिनिधि ज्यु हरु, पत्रकार, बुद्दिजिबि बर्गहरु खेलाडी,स्थानिया कलाकार हरु को हातबाट गिती एल्बमको बिमोचन गराईएको थियो । भने लोकप्रिय गायक माधव शर्माले आफनो दोस्रो सफल एल्बम सफल को गित गाएर अथिती तथा श्रोताहरुलाई सुनाएका थिए।

गायक माधव शर्मा लाई प्रमुख अतिथी लगायत संस्थाका प्रतिनिधि ज्यु हरु, पत्रकार , बुद्दिजिबि बर्गहरु खेलाडी,स्थानिया कलाकार हरु ले खादा र दोसल्ला ओढाइ उच्च सम्मान बधाई तथा शुभकामना मन्तब्य दिंदै उतरोत्तर प्रगतिको कामना दिनु भएको थिए ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.